1. 1.
  şimdi kendisi şöyle bir insandır;

  cumartesi gecesi istanbul'daki bütün mekanların amele kaynadığını bildiği için evde takılmaya karar vermiştir. kola ve çekirdekle okan'ı izlemek kesmemiş koşmuş tekel büfeye bi büyük votka kapıp gelmiştir.
  tabi evde içerken de farklı bir şey yapmak istemiş white russian yapmaya karar vermiştir. içindekiler yüzünden tatlı bir havası olan white russian en başta su gibi gitmektedir.
  ancak ilerleyen saatlerde (4:30 a.m.) lavaboya gitmek için ayağa kalkıldığında her şey ortaya çıkmıştır. kahramanımız lavaboya gitmek için kalkıp mutfağa gidip yemek masasında uyumuştur.
  pazar sabahı annesi tarafından uyandırıldığında biraz utanmıştır haklı olarak *. bu utancı onu kahvaltı sonrası odasından çıkmamaya itmiştir. ancak şöyle bir ayrıntı vardır ki dün geceden kalan votka da onunla beraber odadadır...

  bir süre nazlı nazlı birbirine bakan çiftimiz en sonunda dayanamayıp sarılmışlardır birbirlerine. ateşli dudak hareketleri, aşk sözcükleri birbirini izlemiştir...
  5 -2 ... duttylog
 2. 2.
  uyanınca geceden kalan votkayı içen adamdır. gece çok içmediğinden hem votkayı bitirememiştir hem de sabah mütiş bir su içme isteğiyle uyanma durumunu ortadan kaldırmıştır.
  3 ... alum cantabile
 3. 3.
  safkan rus.
  ... kokualamayanadam
 4. 4.
  Alkoliktir.
  ... bad boy allah
 5. 5.
  frank gallagher ile akrabalığı olan adamdır.

  uyanınca geceden kalan votkayı içen adam
  8 ... mel mel bakan gibson