bugün

fox tv'de şu an yayınlanmakta olan program.
5 dakikalık gözlemim sonucunda geyik bir program diyebilirim*.
yamulmuyorsam Türkiye'de daha önce karşılaşmadığımız bir format.
canlı yayında espri yapmaya çalışmanın ne kadar zor olduğunu anlasakta,format değişik hemen facebook'ta adına bir grup krup hayranı olmak lazım!
şafak bakkalbaşıoğlu'ndan yaratıcı bir iş daha.. dün gece izlediğim yarım saatten çıkarımım; türk televizyonlarında alışılagelmiş vasat tolk şov tipi bir programdan en az üç kol boyu önde olduğu.. televizyon için bu gibi yapımların öneminin kavranarak, gerek yapımcı, gerekse kanal ayağında cesaretle işin arkasında durulması gerektiğini düşünüyorum bizzat ben kendim olarak şahsen.
izlediğim ve esprilerini duyduğumda hayattan 3 dakika soğumama neden olan gözlerimden yaş akıtan program olmuştur kendileri.
an itibarı ile fox tv'den izlenebilecek olan program. çok tatlı bir hatun var. sesi kısılmak suretiyle hatunun hatrına izlenebilir.*

arkadaşla da aramda şu diyalog geçti izlerken:

johnny: bu kim abi ya çok tatlı
arkadaş: adını öğrenip google'a yazalım da görsellere bakalım.
serhat mustafa kılıç'ın, serji ismiyle sunduğu müthiş orijinal bir formata sahip talk-show.

program esprilerden ziyade, sohbet ortamı ile müthiş eğlendiriyor. serji'nin şarkıcı taklitleri ise genel olarak başarılı.
orijinal ve farklı olmaya çalışmak başarılı olmaya yetmiyormuş dedirten program.
bir aralar futbol federasyonu'nun yapmış olduğu bir kampanya vardı. lütfen kampanyası.

ve

biri bu adama komik olmadığını lütfen söylesin.
formatını anladıkça daha keyif alınan program. hele ki köfteci kadir** gibi sohbeti güzel konuklar katılınca serji'nin performansı daha da bir artıyor. program cuma gecelerini daha da bi şenlendiriyor. ancak anlamadığım konu bar havası vermek için program boyu arkada takılan kalabalık gerçek mi yoksa hepsi figüranlar sınıfı mı. bunu tam anlayamadım.*
tek kelimeyle gereksizdir.
aynı şeyleri izlemekten bıkan izleyiciler için gayet hoş alternatif bir program..
şuan kadir çöpdemir ve ece gürseli ağırlayan program.
uykusuzluğa birebir daha önce pek karşılaşılmayan değişik bir formatı olan proram.
stüdyosunun küçüklüğü,arkadaki insanların ne yaptığının belli olmadığı,rejisininde yetersiz kaldığı,bar ortamı denilipte talk show'a geçilien başarısız bi program..ayrıca prodiksüyon her hafta saçmalıyor..ama serhat mustafa kılıç(serji) seni daha iyi yerlerde görmek istiyorum...
özgünlüğü ve sıradan talk show anlaşını kıran; değişikliğe açık ancak bazen tahammüllü de olabilenler için, yüksek temposu ve (bkz: serji)nin harika performanslarıyla gülüp hayran kalacağımız, izlediğimiz onca zırva programların sabrına ve çılgınlığına binayen şans verilmesi gereken ve eminim ki yakında yıldızı parlayacak programdır

not: sözümü ger alıyorum.. artık kelimenin tam manasıyla zırvalık.
gece karsısında cerezle ıyı gıden program. adamda ses de var elvis parcalarını süper söyluyor. yalnız o lavaboda etrafa su fıskırtması, yüzünden sular damlarken elleriyle silmesı, elini hiç sabunlamaması(1 kucuk damla alıyor sabundan, köpürtmeden duruluyor)sinir bozucu, takıntıları uyandırıcı. sabunla şu elini kardeşim. bir de aynayı su izine boğma, temiz ol, sakin ol. her gelene de yavşama karizman yerle bir oldu, farkında mısın?
değişik bir talk show formatı. fox tv de yayınlanmakta.
televizyonda farklılık arayanlara birebir. izleyin izlettirin.
reyting için saçma sapan konuk bayanla öpüşme sperm bankası vs. cinsellik içeren şeyler yapan, cumartesi günlerinin ilk saatlerinde yayınlanan saçma program. içecek olarak ne verdikleride merak edilmektedir.
elvis presley'i elvis prestley olarak gocaman bir şekilde yazmış programdır.

programın sunucusu iyi bir komedi oyuncusudur. çokça denk geldim dizilerde vs. ciddi uğraşıyor fakat iş absürdlükten daha çok boş bir işmiş izlenimi veriyor. sanki başka kanalda daha profosyonel şekilde başlasa çok daha başarılı olurmuş gibi...
dandik.
inanılmaz antipatik bir sunucunun(?) bulunduğu program. herifi görür görmez kanal değiştiresi gelmekte insanın.
Fox tv de gece yarısı yayınlanan ne yaptıklarının belli olmadığı bir programdır.
dün gece itibariyle sinir kesip kanalı değiştirmeme vesile olan program. programın konukları elif ece uzun ve bennu yıldırımlar dı. yalnız asıl konuk bennu yıldırımlar' mış ve elif ece uzun orada figüranmış muamelesi yapıldı resmen. kıza aptal, cahil muamelesi yapmalar "şuursuz" demeler. "elif ece uzun" işte demeler. bennu yıldırımlar ise ayrı bir alemdi. kızın gayet masumca bir sorusuna karşılık onu tersleyerek iyice suratının düşmesine neden oldu. herşey geçer be serhat kılıç herşey geçer önemli olan adam olabilmektir. yapılanlar bana hiç komik gelmedi aksine öyle iticiydi ki bir süre sonra dayanamayıp kanalı değiştirdim. evet bir yanda şu anda çok popüler olan bir dizinin başrol oyuncularından biri var diğer tarafta ise bir manken. üstelik öyle abuk subuk her lafa karışan cahil bir insanda değil gördüğüm kadarıyla gayet aklıbaşında fırsat verilse çok daha iyi yerlerde olabileceğine inandığım bir insan elif ece uzun. lafın özü daha az popüler olanın üzerinden yapılan bayağı espriler hiç yakışmadı sana.