bugün

(bkz: ah nicedir uyursun uyanmaz mısın)
"nedir yani 1628 tane entari biçsen eline ne geçer antenim" diyen insanın düşüncesidir bu takı töreni.. ama öyle midir öyledir, tdk insancıklarından tutun da turk telekomun bilinmeyen numaralar servisiyle sevişen, posta kodunu güvercinlerin sırtına yazan insan evlatları vardır.. adamı hasta ederler doğal olarak, 110 kadıköy-taksim hatları, gece yarısı kalkan bostancı dolmuşları, rakamlarla sevişsen, en kalın 1 gelir.. özüne dön güzelim, özünde sen ve ben hiçbir şeyin özetleri, 0'dan 1'e geçişin sancılı temelleriyiz.. kaç metre yükseldiğini hesapladıktan sonra uçsan ne yazar, yazar.. yaz'arsız..
(bkz: nicelik dediğin nedir ki ben senin için yaşamayı göze aLmışım)
(bkz: tequila cup a katılmak)*
(bkz: hanım koş ayar veren yazar geldi)
(bkz: ayar verirken imla kurallarına dikkat etmek)
(bkz: ironi)*
100 yazar online olsun, 1000. entrye ödül verilsin, bi günde hede başlık açalım gibi saçma sapan kampanyalarla somutalaşan sorunsaldır.ve aynı zamanda beni uzun düşüncelere gark etmiştir kendileri. *fakat tüm bu beyin fırtınalarıma, yoğunlaşma seanslarıma rağmen bu gibi şeylerin ne önemi olduğu hakkında hiç bi fikre de ulaşamadığımı da belirteyim.nedir yani 1000. entry?ben şimdi başlarım elementlerin sembollerinden ya da ülkelerin uluslararası telefon kodlarından, artık ne yoksa sözlükte, tematik çalışırım, bir günde 1000 entry girerim.nolur o zaman?ben çok başarılı, kaliteli bi yazar mı olurum?ya da aynı anda 100 kişi online olduğunda sözlüğümüz birden mükemmel, harikulade bir yer mi olur?eğer böyle bişi varsa sevabına biri bana haber versin ben de can-ı gönülden bu kampanyalara katılıyım, elimden gelen desteği ardıma koymıyım.he yok öle bişi yemişler seni diyorsanız, ben de başka söze gerek görmüyorum.(bu arada şunu da tekrar yazıyım eksik olmasın:) (bkz: quality is over quantity) ***