bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    --spoiler--
    olamadıklarımızı olsaydık,neyi hayal edecektik bir düşünsene.
    --spoiler--
    6 ... lukslerimi verin bana
  2. 2.
    bir ara aklıma gelirse yazacağım ütopyadır.
    ... t1p7
  3. 3.
    muhteşem bir ilişki+muhteşem birkaç dost+ve başarı, yani mutluluğumun tavan yaptığı hallerin en tatlı anında pat diye birini kaybetmek suretiyle içine edilmediği bir dünya. tek başarıyla tatmin olmak da bir yere kadar sayın tanrı. duy sesimi.
    ... mademoiselle cocotte
  4. 4.
    Huzurlu olduğum yer.
    2 ... meaninglessworries
  5. 5.
    bir memleket isterim böyle gotik olsun. geceleri sonsuz kasvetli gündüzleri hep yağmurlu olsun. gökyüzünü delen binalarıyla ünlü olsun. çatılarına çıkıp yağmur altında ıslanayım saatlerce.

(bkz: gotham)
    (bkz: minas ithil)
    (bkz: amegakure)
    3 ... easley
  6. 6.
    sevenin sevildiği bir dünya.

(bkz: olusa bir şikayet ölümden olsun)
    2 ... koreantiger
  7. 7.
    mavimsi bir güneş, bulutsuz bir gökyüzü, mora çalan ağaçlar, turuncu renk toprak, tatlı bir rüzgar, sadece doğa seslerinin olduğu, hayvanların insanlardan korkmadığı, kamplaşmanın-sınırların olmadığı, sosyal ilişkilerin sevgiye dayalı olduğu, paranın ve fakir insanların olmadığı, teknolojinin organik olduğu, insanların sadece bitkilerle beslendiği, istedikleri zaman diğer güneş sistemlerine yolculuk yapabilekleri bir dünya.
    1 ... kuskun
  8. 8.
    (bkz: anarşizm)
    1 ... piyonla evlenen vezir
  9. 9.
    helikopterden helikoptere atlarken şarjör değiştirmektir.

(bkz: askerlik palavraları)
    3 ... kasva
  10. 10.
    okyanusun ortasında bi ada bulup kendi ülkemi inşaa etmek istiyorum.
    istediğim sayıda insan olucak,herkes her işten anlayacak,hiç bir aksama olmayacak.
    ne sınıf olucak,ne seviye.
    aslında o kadar ütopik değil,sınıf olsun istemiyorum ama yönetici ben olucam.böyle de bi şey.
    tamam sakinim.
    3 ... pavlewerndel
kapat