bugün

içinde bulunulan yıldan, uuser'ın doğduğu yılın çıkartılması sonucu elde edilecek sayıdır. örneğin;

2006 (içinde bulunduğumuz yıl)
1982 (uuser'ın doğduğu yıl)

basit bir hesapla; 2006-1982=22 (sonuç)
merak sebebidir.
karga üstadımız 34,5..sözü edilen buçuk durumu kendisine pek yakışmakta ve genç göstermektedir
bebek insanı 41 *. direkman yaşlıdır.benim kadar değildir. nasıl bi denklem bu.
not:evde kalmış...
19. bunu dedikten sonra caylak olmak isteyen yazardir.
bunları deklare etmek çok ayıp ve günahtır,aramızda yaşlı insanlar var...bir ankete katılmış olmak pahasına kalp kırmaya değer mi?yapmayınız etmeyiniz ,bana (bkz: bir bunalım sebebi olarak sözlük) şeklinde başlıklar açtırmayınız
efenim 22 ben.ama açarım zamanla..
(bkz: liseli yazarlar)
arjen robben'in en son bombası. kardeşim zaten belli oluyor senin yaşının kaç olduğu. dur bakalım daha ne bombalar patlatacak bu kanı deli.
arjen robben'in, içinde kalan anket yapma arzusunu dışa vurması neticesinde olan olay. kardeşim bu sözlüğe onca entry giren bir kişinin bir kerelik de olsa anket yapma hakkı yok mudur? ayrıca anket yapılacaksa böyle insanlığa faydalı anket yapmak gerekir. ne demiş rte "benim uuser'ım ota boka anket yapacak karakterde değildir"
50-16+10/2+1=¿ meraklı arkadaşlara ilkokul alıştırması.*
akil yasta degil bastadir lafini one surerek yasimi aciklamayi reddediyorum.Ama 21 yaşındayım.
21e ne kaldı.
* (bkz: redwinemania)- 2006-1903= 103** * (bkz: sözlükçülerin doğumgünleri) * (bkz: ankete entry girmekten kendini alamamak)
(bkz: 18 til I die)
* x 3.33
city walk: 22
(bkz: 1984)
hasnicktir: 17.5 ten 18 *

(bkz: anketim biçim biçim)
(bkz: anket doldurdum mutluyum)
freedean:22 (bkz: 1984)
22 yılı devirdim 23üncünün içindeyim..
(bkz: 1984)
(bkz: ben senin yaşın kadar anket doldurdum)
manson: 46
iki de çocuk babasıyım.*
uuserların eski nicklerini deşifre eden yaşlardır. *
sin... : 22
23'e sadece 6 ay kaldı. yani o kadar da yaşlı değilim.