bugün

--spoiler--
olamadıklarımızı olsaydık,neyi hayal edecektik bir düşünsene.
--spoiler--
bir ara aklıma gelirse yazacağım ütopyadır.
muhteşem bir ilişki+muhteşem birkaç dost+ve başarı, yani mutluluğumun tavan yaptığı hallerin en tatlı anında pat diye birini kaybetmek suretiyle içine edilmediği bir dünya. tek başarıyla tatmin olmak da bir yere kadar sayın tanrı. duy sesimi.
Huzurlu olduğum yer.
bir memleket isterim böyle gotik olsun. geceleri sonsuz kasvetli gündüzleri hep yağmurlu olsun. gökyüzünü delen binalarıyla ünlü olsun. çatılarına çıkıp yağmur altında ıslanayım saatlerce.

(bkz: gotham)
(bkz: minas ithil)
(bkz: amegakure)
sevenin sevildiği bir dünya.

(bkz: olusa bir şikayet ölümden olsun)
(bkz: anarşizm)
helikopterden helikoptere atlarken şarjör değiştirmektir.

(bkz: askerlik palavraları)
okyanusun ortasında bi ada bulup kendi ülkemi inşaa etmek istiyorum.
istediğim sayıda insan olucak,herkes her işten anlayacak,hiç bir aksama olmayacak.
ne sınıf olucak,ne seviye.
aslında o kadar ütopik değil,sınıf olsun istemiyorum ama yönetici ben olucam.böyle de bi şey.
tamam sakinim.
ac milan 'da hem forvet hem teknik direktör hem başkan olup aynı zamanda the viper room 'u 2. fetih mescidi yapmak. bu arada milan armasını tekbir ve salavatlar eşliğinde ayasofya camiinde bir cuma namazı öncesinde söküp yerine babalar gibi osmanlı arması yerleştiriyorum! interliler akıllı olsun!
bitmeyen sigara ve bitmeyen gece.
düzenli bir hayat, sulu ev yemeği, insan gibi yaşamak.
dünyanın en iyi dj'i benim.2011 djmag'de armin van buuren'i geçip 1.sıraya yerleşiyorum.
ha bu arada tiesto'da kankam alemlere akıyoruz onunla.
+Meriçliğin ülke dışına sürülmekle cezalandırılması (bkz: meriç olmak)

+bakarız kelimesini kullanmanın suç sayılması

+yalnızlıkla ciddi mücadele(saçma evlendirme programları gibi değil ama)

+gece 12'de karşı cinsi etkilemek için ders kredilerinden bahseden gereksiz insanların ülke dışına sürülmesi

+kadına şiddetin değil canlıya şiddetin tepki görmesi, kampanyalar düzenlenmesi

+otobüste istediği ortamı yaratabilmek için sizin yerinizi değiştirmeye çalışan kişilerin ülke dışına sürülmesi

+işyerlerinin minimum çaba maksimum verim prensibine göre çalışması (burger king'te görebilirisiniz bu çalışma alayışını)
dünyadaki kadın sayısı = 10^6 x dünyadaki erkek sayısı. *
+tiyatro ile uğraşanların, herhangi bir tiyatro terimi kullananların tiyatro oyunu ismi kullananların ülke dışına sürülmesi.
güncel Önemli Başlıklar