bugün

şuan itibariyle uludağ üniversiteli öğrencilerin kolay dersleri seçmek amacıyla pc başında ders seçme işleminin açılmasını beklemesini ifade eden durumdur.
00.01 itibariyle uludag.edu.tr'nin "too many connections" uyarısı vermesine yol açmış durumdur.
üniversitemizin birçok öğrencisinin şu an ki eylemidir. yarışmacı arkadaşlara başarılar diler, sayfayı en hızlı yenileyen kazansın diyorum.
otomasyonun tekrar çıldırmasına neden olmuş durum. *
uü otomasyonzedeler durumunun yenilenmesinden korkulmaktadır. bıktım, bezdim hülen hep aynı dert.
bu egitim doneminde de istanbul universitesinde okuyan ogrencilerin yasayamadıgı ekstradir.
Yattık ama açılmıyor ki nalet şey diyeceğimiz olaydır.
senelerdir uü de okuyorum ders secme olayı nedir bilmiyorum, hayırdır inşallah dediğim olaydır. *
ders listesi açılmadığı halde kontenjanı dolan dersler kısmında yaklaşık 20 ders gördüğüm durum. *
(bkz: uu beybi güzel bi hareketlenme oldu bende)
(bkz: ucuncu kisilere bir sey ifade etmeyen basliklar)
boşa beklemektir. yarın ola hayrola demişler. sabah olsun da gidelim harcı yatıralım. sonrası nasip kısmet hafız.*
şu an itibariyle herkesin gene çakallık yaparak sistemin kitlenmesine sebep olunan eylemdir. benimde içinde olduğum bu eylemi yapanlar değil yaptıranların utanması gereken durumdur.
otomasyonun yine açılmamasıyla insanı öfkeden deliye döndüren durumdur. üstelik olay dün basına da yansıdı. uludağ üniversitesi rezil bir ticarethane dahi olamayacak halde olduğunu kanıtladı.

harç peşin, dersi nah seçersin.

basına yansıyan olay için: http://www.olay.com.tr/Sa...=KoseYazilari&id=2090

rezilsiniz rezil!
sistemin kilitlenmesi sonucu, pek de işe yaramayacak olan durum.
hani pusmak yoktu? anlamıştık.

burada şükrü dokuru ilk günden kapan arkadaşlara selam söylüyorum. kalanı s*erim! madem aldınız hakkını verin!

(bkz: otomasyon bana dersimi ver!)