bugün

gazetelerin hakkında potansiyeli var dediği 192 lik beylerbeyi kalecisi. henüz 17 yaşında , bekleyip görelim.
efsane sol bek semih yuvakuran'ın üçüz oğullarından profesyonel statüde oynayanıdır ve şu an 3. lig takımlarından beylerbeyi'nin kalecisidir.
Geleceğin buffonu. Uzun yıllar beşiktaş'ın kalesini koruyacak yetenekli ve yakışıklı genç.
Pes oyununda beşiktaş ta olan oyuncu.
Şu an oynanmakta olan beşiktaş darıca kupa maçının ilk yarısında etkileyici bir performans göstermiş olan kaleci. Ayağı düzgün, refleksleri yerinde, kalede güven veren bir duruşa sahip. tolga zengin eğer başka bir takıma transfer olursa ikinci kaleci konumuna gelmesi muhtemel.

Bu çocuktan kaleci olur aga.
daha önce de söylemiştim, kendisinden hiç bir şey olmaz.

ikinci ligte bir takım bulabilirse kendisine başarı saysın.
bu yıl forma şansı bulacak gibi duran kaleci. bu yıl onun için tarihi dönüm noktası. ya beşiktaş'ın as kalecisi olacak yada bank asya düzeyine inecek.
fm 17 yılındaki wonderkidlerden biri.
Beşiktaş 'ta şans bulması gerek. Tolga güvenini kaybetmiş. Genç bir kaleci olarak oynaya oynaya pişecektir.
adam ın futbolla ilgisi yokmuş meğerse bu akşam gördük..
belliydi böyle olacağı..
antalya bol bol şut atıyor.
adamı antalya bile görmüş. şu atıyorlar her yerden. a2 den kaleci yok muydu? bu çocuğun eline düşene kadar...

süper ligte bu saatten sonra iş bulamaz. yallah evine.
hangi golde hatası var.

adamlar yürüye yürüye orta sahayı geçiyorlar. diğerinde bizim defansa çarptı ve gol oldu.

über bir kaleci demiyorum, ama çocuğu gömmeyin.
gollerde hatası olduğunu düşünmediğim kalecidir. ilk gol adriano'ya çarptı ofsaytı bozdu karşı karşıya kaldı. ikinci gol defansa çarptı girdi, son gol zaten yapacak bir şeyi yoktu. orta saha evlere şenlik, elini kolunu sallayan geçiyor. önce oraya bakmak lazım.
ilk golde geç çıktı, bacak arasını açtı.

ikinci golde erken yattı, top tıngırı mıngırı giderken, köşeye bile gitmemesine rağmen seyretti. o top çarpmasa bile gol olacaktı o kadar korktu kalede.

3. golde eli ayağına dolandı. öyle bekledi, bari kale önündeki adamın önünde dur, ama yapamadı.

halısahada kaleye geçirilen 50 yaş üstü adamlar gibiydi.
3 golde de hatası yok demiş renkli takımlı biri. 3 golün baş sorumlusu utkudur nokta

adamlar keriz sanıyor bizi. sahadaki oyunu sizden daha iyi görüyoruz, finolar...
babasının torpili beşiktaşta ekmek yiyen karpuzcu, yeteneksiz, beceriksiz, zayıf halka.
Tam da beşiktaşa layik bir kalecidir. Geleceğin kovası olacağını ispat etmiştir, Bol gol yemeler.
Edit: tolga zenginin veliahtı olacağına eminim aferin.
bu adam 23 yaşında bu kadar tecrübesiz, heyecanlı oynayan ersin kardeşimizi kesmiyorsa takımdan gitsin. ersin'e kötü demiyorum potansiyelli bir genç. fakat hata yapmaya yatkın.
Bir sezon boyunca top kurtarma hakkının hepsini bu gece kullanmış olabilir. Evet.
yeni genç semih olmaya aday,
semih 30 undaydı, genç semih ve tecrübesiz algısı yapışmıştı üzerine.
Genç yetenek değil ölü kaleci artık. Elinden top kaçırmak nedir her oynadığı maçta böyle yapıyor. Güven problemi var.
Bu adamdan hala ümidim var Ersin'den daha çok iş yapar. Ayrıca 2018 yılındaki partizan maçında da fena oynamamıştı.
güncel Önemli Başlıklar