bugün

köpek bağlasan durmayacak evini normalin, 2 katına kiraya veren çomarların din kardeşliği üzerinden vurgu yapması.
balkan veya kafkas göçmenidir, kendinin 100 yıl önce mülteci olarak geldiğini unutan tiptir.
Çok haklı olan insandır.
Vatanını savunmadan kaçan insanların; mert bir geçmişe sahip, tarihe geçen kırılmayan sarsılmaz bir gücü tüm dünya ülkelerine kanıtlayan Anadolu insanının, bu insanlarla işi olmaz.
haklı olan tiptir. ya adamlar bizi sömürüyor resmen açın gözünüzü.
(#31250207) sende haklısın arkadaşım, ülkedeki 2 milyon çerkez, yarım milyon arnavut, 2 3 milyon pomak, torbeş, boşnak hep türk değil mi?
haklı veye haksızlığı bir kenara mantıklı bir kişinin beyanıdır. toprakların ancak kan dökülerek kazanıldığını bilmektedir. ne yazık ki bilmeyenler tarafından eleştirilir. bir yönüylede bizim onlar yüzünden daha fazla vergi, gss borcu ödediğimizi bilmektedir.
görsel
utanmayacak tiptir. Suriyeliler gitsin. evet çünkü biz bu ülkede kendimize yetemiyorken 4 milyonluk ve her gün yüzlerce doğuran bir millete bakmak zorunda mıyız? senin verdiğin vergilerle maaşından yapılan kesintilerle bakılıyor onlara. senden daha az maaşa çalıştığı için işe giriyor sen aç kalıyorsun. biraz gözünü aç amına koyim lütfen yani.

Diğer ülkeler göndermeye çalışıyor sen de almaya. gittikleri her yerde problem çıkartıyorlar. milletin karısına kızına tecavüz ediyorlar. izlemedin mi bir yabancı ülkede birini gasp etmesini bir çocuklu kadın önlediği için kadını ortalık yerde döven mülteciyi? tükürdü bir de üstüne. lan bu ne cesaret?! sen mültecisin mülteci. senin edepli durman lazım.

mülteciliğin de bir adabı olmalı. ya edebinle duracaksın ya da siktir olup gideceksin bu kadar basit. yeter lan!
Çok seviyorsanız siz Suriye'ye gidin orda daha Çoklar.
(bkz: arap sevicilik)
ak-it olması kuvvetle muhtemel.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.