bugün

gayet normal bir şeydir.

nasıl ki 1. nesil den 9 a kadar utanmamışsa oda ona benzer. üzülmeyelim çocuklar.
troll 8 ve 9 uncu nesilleri gördükten sonra 11. nesil olmaktan değil ulusözlük yazarı olmaktan utanıyor insan.
3'un 5'in lafini yapmaya gerek yok. Adam gibi adam olsun saygili olsun yeter. o gosterdigi saygiyla o seviyeyi aşagilayanlara yutturur.
bir cinsinisevdigimcinsineceker olmaktır. niye utanalım efendim hepimiz insanız. yeni yazarlar gelecek ki sözlük nesilden nesile aktarılsın! gelin tanış olalım.
Tilki olmaktan iyidir.
Utanmazlıkta son noktadır.
Yaşlı yazarların bir türlü ortamı gençlere bırakmak istemeyişinde ki kompleks kadar daha utanç verici değildir.

Onbirinci nesil öncesi yazarlar gençlerin önünü açmalıdır - kompleks yapmamalıdır.
(bkz: utanmadan başlık açmak) böyle gri ye böye cevap.
(bkz: çok ayıp ediyorlar onların ben amına koyim)
Sözlüğü arkadasiniz tarafından yeni keşfetmeyle malesef ki olusan şeydir, Gönül isterdi bizde eski olalim ama olmadı.

Olsun.
nesilcilik olayının hala devam ettiğinin kanıtıdır. saçmadır, gereksizdir.
anlaşılmaz şeydir.

nasıl yani?
Bunların sadece okuması gerekiyor 12 nesiller gelene kadar onlar geldikten sonra yazmaya başlamalılar.
çok utandım.
Utanmadan yaptım diyebileceğim, kendimi aniden içine soktuğum durumdur. Aklıma sürekli " Ne demek Şakir? " sorusunu getirdiğini reddetmeyeceğim.
Zamanında 2. nesiller 5. nesillere utanmadan 5. nesil olmak diye başlık açmıyorlardı.
Çünkü trol yoktu o zaman.
Doğuda oxford vardi da biz mi gitmedik kardaş?
Bir nevi on ikinci nesiller ölsün demektir.
ikinci nesillerle de dalga geçildi mi merak ediyorum? her halukarda saçma sapan sözlük esprisidir. kimsenin gülmediği.
tanim:11.nesil yazarlarin utanmazligini belirten ne idüğü belirsiz yazarimsss sözleri.

ck utnyrm nden bn anltsna braz.s.s

ehehe kafasizlikta nirvanasiniz yemin ederim bebeyimler.
utancımdan salyalarım aka aka yerlerde sürünüyorum. öyle böyle değil a dostlar düşmanıma dilemem. 12. nesil mahlukatlar gelene dek bu yükü taşımak zorundayız. ve taşıyacağız.
Siz de utanmazdınız bizler gibi, biz de olacağız sizler gibi.
bide utanmadan yanımda. çok ayıp, yakıştıramadım.
http://inciswf.com/helehelehele.swf
(bkz: otuzbirinci neslin torunlarımızın olacağını bilmek)
güncel Önemli Başlıklar