bugün

(bkz: maçtan önce atıp tutan gsli yazarların capsi)
burda hepsini çok pis göt edip rezil rüsva etmeme rağmen hala utanmadan sözlüğe girebilen galatasaraylıdır. arlanma da yok bu eziklerde. ayıp lan.
gençler adres verin alem galatasaraylı görsün.

adamı hasta etmeyin lan, yıkarız bu sözlüğü.
harbiden hiç arlanma hiç haya duygusu yok olm bunlarda..
"ama uefa kupası" olan galatasaraylıdır. başlayacaktır gene bestesine.
(bkz: tarlalar sürüldü mü)
(bkz: Utanmaktan bahseden şikeci)
utanmadan şike yapıp yapmadığını iddia eden , avrupalardan kovulup ülkesinin tek temsilcisiyle dalga geçme özgürlüğünü kendinde bulabilen bir fenerbahçe utanmazken , liverpooldan sekiz yiyip adamları rekortmen yağan beşiktaş utanmazken , şampiyonlar ligine gidip sıfır çekerek dönen fenerbahçe yine utanmazken sözlüğe giren galatasaraylı. senden mi utanıcam*
Galatasaraylı olmaktan onur ve gurur duyan taraftardır.
rezilliğe alışmıştır. utanmadan bir de laf yetiştirmeye çalışırlar. yenilmişsin işte yürü git ne laf yarıştırıyorsun. ama anlamazlar, bir de utanmadan devam ederler şampiyonlar liginde. ya çekilin arkadaşım bırakın hiç bir maça çıkmayın daha az yersiniz hükmen 3-0 nere, oynayıp 6 yemek nere.
e beyinsiz olup sözlüğe girenler varken neden galatasaraylı sözlüğe girmesin. yenildik amk! evet yenildik. şükür ki grup maçıydı. (ulan grup deyince bizim defansa yapılan orgy geliyor aklıma asabım bozluyor) ne yapak amk ölek mi? armayı ben taşısaydım farklı olurdu tabii.
Anlaşılan sadece sözlüğe girmiyor.
terbiyesizin önde gidenidir. utanmaz, arlanmaz galatasaraylıdır.
Utanmadan söylüyorum:

iyi ki galatasaraylıyım gururluyum.
fair play ruhu taşıyan galatasaray taraftarıdır. öyle fenerbahçe'ye beşiktaş'a da sataşmaya gerek yok. yenildik, ağır bir şekilde yenildik ama carlo ancelotti'nin de dediği gibi skor oyunu göstermiyor. defansımızı hatalardan arındırmak lazım gerisi gelecek eminim.
ispanyol sözlüklerinde geçerli durum.
kuruluş amacı "türk olmayan takımları yenmek" olan bir takım 20 dahi yese buna ecnebiler sevinecektir.
anasını bile sikebilecek olandır.

şansını denemek isteyen?
maçın bitiş düdüğüyle birlikte derin bir nefes alan, buzdolabından kaptığı bir şişe soğuk suyu hışımla içen, sonrasında sevincini sözlükte paylaşmaya gelen taraftardır.
utanacak bir şey yoktur. yeter ki daha fazla acılarını bizden çıkarmasınlar, çirkefleşmesinler.
17 eylül gecesi hezimetinden sonra ne akla hizmet ettiğini bir türlü çözemediğim yazar türü. olum biliyosun ki taşak geçicez. biliyosun ki takımınız haneye tecavüze uğramış. kapatın bilgisayarı, gidin yatın. olayınız nedir anlamadım ki?