bugün

Şimdi efenim, savunmayan fetöcüdür zira. Fetöyle hiç alakası olmayam insanlar bile bunu ispatlamakta çok zorlanırken bu akp tayfasının pek çoğunun bir şekilde muhakkak fetöyle teması olduğu için bir daha gün yüzü göremezler. Göstermezler. Hadi Sıkıyorsa savunmasınlar.
onlarda pek utanma yok zaten o yüzden sorun da yok.
Karakter ve parti uyumu olan kişidir.
Hdp diyor ortaklık diyor asker diyor sehit diyor beyninin kıvrımları siktiğimin adamı. Ulan siz var ya insan değilsiniz herhangi hayvan bile olamazsınız..
Akp ve utanma öyle mi?

Buna kargalar bile güler.
utanma duyguları olsa zaten savunmazlardı.
dava adamı kişisidir. siz utanmadan askerleri şehit eden hdpyle ortaklık yapıyor utanmıyorsunuzda biz neden utanalım amk.

görsel
Utanmak ?

Akpli?

Tarihte böyle bir şey yaşanmadı.
acaba neresini savunuyorlar ben savunacak bir nokta göremedim. Tarafsız gözle bakmaya çalıştım ama yok hiç bir şey çıkmıyor savunmak için.
Siktir edin acımayın azdan az çoktan çok gider.
akıl tutulması yaşamıştır, yaşamaya devam ediyordur zira böyle tatmin oluyordur.
eskilerin deyişi ile ar damarı çatlamış kişidir. bunun başka izahı yok.

(bkz: ar damarı çatlamak)
(bkz: aslında bizleri kimin yönettiğinin farkın olmamak)
Akp ile ilgili dershaneleri kapatma girişimi, özel okul öğretmenlerinin maaşlarının denetlenmesi gibi haberler çıkmaya başladıkça che guevara'yı şakirt ilan etmeye çalışacak kişi eylemidir.
anıtkabire hiç gitmek istemeyen kişidir,
bıçağı kemiğe dayanmış kişidir,
askerliği yan gelip yatma yeri olarak görmeyen kişdir,
biri hakkında doğru birşey söylediğinde anasını da alıp gitmesini söyleyen kişidir,
öcalan piçine sayın denilmesi zoruna gitmeyen kişidir,
işsizliğin teğet geçtiği kişidir.
sanırım şöyle savunması gerekir:

- vallahi bilmem ki aslında kılıçdaroğlu dünya vizyonuna sahip. partisi desem dünyanın en laik partisi ama şu akp de fena sayımaz. ay utandım şimdi. söyletme lütfü.

- söyle kız.

- yapma.

- söyle yoksa chp'yi iktidar yaparım haa.

- akp sanki eksikleriyle artılarıyla bakılınca bir işler yaptı. ayayyy utantım be.

- utanma utanma hele gel bir şöyle yamacıma seni iktidar yapayım.

şimdi oldu mu acaba.
Ağzı olan konusuyo dediğimiz siktiri boktan muhalefet yalamasi görüşler.
Hala babasinin oy verdigi partiye oy veren kisidir.
ne yaptığını bilmiyordur.
gerçekten bilmiyordur.

hayatta kalma güdüsü insana su altında nefes aldırmaya çalışır ya; işte öyle çırpınan insandır artık.
tanımadığı insanlara lakap takan ve bütün bildiği, zanlarından ve onun duymak istediği şeyi yazıp çizenlerin söylediğinden ibaret olan insanların utanmaktan bahsetmesi kadar abes bir şey düşünemiyorum hayatta.
buradaki kilit kelime "utanmadan" sözcüğüdür.

evet utanmadan!
bu kadar zam, vergi ve artışlardan sonra, maaşına zam alamayan koyun kesimin hala savunması durumudur.
böylelerinin yüzüne tükürsen yarabbi şükür diyecektir.
2011 yılında utanmadan chp'yi, tkp'yi savunandan farkı yoktur.

(bkz: utanmadan hala chp yi savunan kişi)
(bkz: ergenekon davası)
(bkz: balyoz davası)
(bkz: darbe günlükleri)
(bkz: 28 şubat postmodern darbesi)
(bkz: 27 mayısa devrim diyen zihniyet)
(bkz: camileri kapatan zihniyet)

daha yazayım mı lan?
sözlüğün fettoşçu kadrosunun demirbaşlarından orjinaldeli adlı kardeşimizden başkası değildir. *

diyorum nedir bu bağlılık. makarna, kömür mü? e yok adam internete girebildiğine göre fakir değil. ayrıca kotasız galiba ne zaman gelsem burada amk. yoksa akp adsl mi bağlatmış? yok lan..

başka ne olabilir başka başka?.. yeminle gelmiyor aklıma başka bir şey. bir insan bir kuruma, partiye nasıl böyle bağlılık gösterebilir. hayret verici bir şey. üstelik 8 senelik bir parti. ben varken onlar yoktu lan.

şaşırıyorum ve söylemlerine acıyorum doğrusu.

edit: utanmadan savunma sebebi ygs'deki kopya skandalıdır.

(bkz: #11306306)