1. 1.
    yetenek isteyen harekettir. hem de biraz eksiktir.

gizli akp'liyim deseler daha mantıklı.
    5 -2 ... modern zaman filozofu
  2. 2.
    utanmadan denemez, ben mesela 2 seçim önce mhp ye oy verdim diyemiyorum, yanlızken kendi kendime bile diyemiyorum.
    5 ... dergah sovalyeleri
  3. 3.
    Benimdir. Son seçimde mhp'ye verdim oyu. Lazım olursa yine veririm. Utanıyor muyum? Alakası yok gayet memnunum durumumdan.
    1 -7 ... mahmut sezar
  4. 4.
    gizli akp'liyim değil açık akp'liyim demesi gerekir. Zira mhp'nin akp'nin don lastiği olduğu artık herkesçe malumdur.

1 kasım'da ben de mhp'ye oy vermiştim. 24 haziran'da niye iyi parti'ye oy verdiysem 1 kasım'da da o sebepten mhp'ye oy verdim. Bugün olsa belki iyi parti'ye de oy vermezdim.

Utanmazlıktır.
    1 ... marjinal turk fasisti
  5. 5.
    her cehapelinin hdp'yi meclise sokma çabasının unutturulma girişimidir.
    -3 ... boll
  6. 6.
    akp'li ve mhp'li arasında varsa farkı söylesinler bize. bizde bilelim aralarında ne fark var?
    3 ... modern zaman filozofu
  7. 7.
    diyorlar diyorlar, birde teşkilatlarımı ne var ona üye olunca kendilerini allah sanıyorlar, herşeyi kendilerinde mübah görüyorlar ne diyebilirimki insanlar bunlar yüzünden türklükten nefret etti türklük konusunda ön yargısı olur hale geldi daha da acısı türklük artık bunlarla pekiştiriliyor ya daha ne diyeyim sanki bunlardan olmayan gerçek bir vatansever olamazmış gibi...

not: içlerinde iyiler de vardır mutlaka ama büyük bir çoğunluğu böyle
    ... valjean