bugün

Seviyorsan git konus bence.
korkaklığı yenmenin tek yolu cesurmuş gibi davranmaktır. benden bu kadar.
bir ara çırılçıplak sokağa çık, kıçına da bi havuç koy da gez şöyle birkaç saat, ondan sonra utanacağın hiç bir şey kalmaz, en cesaretli kişi olursun derdim de, sözlük kuralların uymadığı için demiycem.

ah şu sözlük kuralları ah. daha neler derdim ben neler.
Kızların en sevmediği tiptir kesin ve net yani.
cildiyeye gidin, moda olan bir saç stili sahibi olun, gözleri lazerle çizdirin. ya da siktir edin internetin tadını çıkarın.
bu hallerinizi aşın. her şey daha güzel olur.
teoman'ın son şarkısını dinlemeyin. içiniz acır.

--spoiler--
koş yağmurda, yüz denizde. bir kez yaşanır bu hayat.
--spoiler--
önce kaybedecek bişey olmadığını bilin. bunun için egonuzu yenmeniz lazım.
işte en önemli problem insanın egosunu yenmesi. bunun için de yapmanız gereken utandığınız şeylerin üzerine gidin. mesela en kötü kıyafetlerinizi bikaç gün giyin. üst üste.
kavga etmeyi sevmiyosanız bile kavga edin bi dayak yiyin lan.
bunlardan sonra okulda güzel giyindiğinizde insanlar size gıptayla bakacak zannedeceksiniz. çünkü kötü giyindiğinizde bi yerden alışveriş yapın nasıl davranıyorlar. ne demişler zenginliğin kıymetini anlamak için yoksul olmak gerekir. cool arkadaşlar edinin. sizin gibi tiplerle takılmayın. körle yatan şaşı kalkar elbet bişeyler kaparsınız. sinemaya gidin tek başınıza. takın kulaklığınızı dik durun ve yürüyün. nolacak lan sanki kime neyi kanıtlıyosun. büyük iskender bile yatıyor şu an. rahat olun beyler.
neyse sakinim.
utangaçlık utanmaz olmaktan iyidir. nasıl biriyseniz öyle olun o halinizi sevin, başkaları için değişmek saçmalıktır.
(bkz: formatta öyle diyodu) tabi ya.
hoşlandıysan git konuş. yoksa ben konuşurum. benim konuşmam farklı olur ama. senin belki de sonsuza dek birlikte olmak istediğin kişi benimle biraz takılır ve ben tekrar yoluma giderim. çünkü benim böyle bir amacım yok ve bu yine iyi sayılır. kötüsü senin gibi düşünen birinin o kızı tavlamasıdır. o zaman istesen de bir şey yapamazsın.

bu hayat böyledir. yapmazsan yaparlar.
Konuşursan terslenirsin. Kafana sık bian önce.
Gelecekte seri katil olmayın.
böyle kalmaya devam edinki kiz arkadaşlariniz ve kiz kardeşlerinizle sizin yerinize takilalim.
biz adam olamadık. bari siz bozmayın kendinizi.
beyler, kaybedecek neyimiz var zincirlerimizden başka?

en yakışıklı değilsin, yakışıklı değilsin, olma!

en zeki değilsin, zeki değilsin, olma!

en zengin değilsin, zengin değilsin, olma!?

bu senin sen olduğun gerçeğini değiştirdi mi? hayır.

neyden utanacaksınız? terslenmekten mi? reddedilmekten mi? alay edilmekten mi?

kim olduğunu kabul et ve bununla yaşamayı öğren. bu hayat senin ve başkalarının bunu mahvetmesine izin verme.
"Cesur ol, değilsen bile öyle davran. Hiç kimse aradaki farkı anlayamaz."
bu sözü hayat felsefeniz haline getirin beyler.
kalabalık yapmayın. sizin bakmakla yetinip evde asıldığınız kızla bizim sevişmemiz gereken konular var.
Utangaç ve ezik degilsiniz. Size bu yaftayi yapistiranlardan katbekat duzgun bireylersiniz.
utangaç olabilirsiniz ama ezik değilsiniz. çevrenizde böyle düşünen birileri varsa bir saniye düşünmeden hayatınızdan siktir edin. evet.
utangaç kişiler daha zeki olur, bir kez daha düşünün derim.
kardeşim hayatta her şey ortam ve kazınlar değil. Önce insanın kendini anlayabilmesi için doğru bir yoldaşa ihtiyacı var.
Böyle olmaya devam edin. Böyle olmasaydınız benim gibiler bu halde olmazdı. Sizi seviyorum. iyi ki varsınız . Allah sayınızı arttırsın.
Abiniz örnek alın. Kazanan tarafta yer alın.
Utangaç ve de ayrıca ezik olması, ne kadar sıkıcı, monoton biri olduğunu gösterir. *

(bkz: https://m.youtube.com/watch?v=nRjahWWLJe0)