bugün

Bence de iyi insanlarla karşılaşsın böyle insanlar.
Nervio gibi benim de işim olmaz.*
Efendi mi yoksa sinsi mi olduğunu zaman gösterecektir.
Benle karşılaşmadın habuki. üzdün nervio..
kızların iğrendiğidir.
Bugün ilk kez cidden utangaç bir erkekle tanıştım. Aa çok garipti hala şaşkınım ama tatlıydı da çocukshhd.

iyi insanlarla karşılaşsın böyle insanlar. *
iyi niyetli kızların çok hoşlandığı, yavşaklıktan hoşlananların hiç hoşlanmadığı erkek tipi. Ayrıca bir kadın utangaç tavrınızdan hoşlandıysa bunu yatakta da devam ettirin. kadının içinden “bu adamın ilkiyim” düşüncesi ile tam bir geyşa çıkabilir. Utangaçlığınızı ayıp/olumsuz bir hareket gibi gören kadın ise sizi aşağılayabilir. Takılmayın.
Kızlar tarafından beğenilmeyerek bu hale getirilmiştir. Adamın ilgi duyduğu her kız kendisine sapık muamelesi yapıp kaçarsa erkek de özgüvensiz olur.
görsel
sessizdir bazen konuşmak zor gelir , sakindir böyle fırtınalar kopsa da yüreğinde ,
gülümsemeyi de bilir ,
hem yüzü hemen kızarır,
olgun bir tutum sergilese de hep utangaçlığı şapşallıkla sonuçlanır..

(bkz: ben)
Tüm kadınların takdir edeceği fakat hiçbirisinin bakmayacağı erkek türüdür. Efendilik gibi bir durumdur utangaçlık. Takdir edilir fakat ilgi çekmez.
Yakisikli veya zengin degilse hic bir kizla kolay kolay sevgili olamaz.
utanır sanırım.
başka bişey söyleyemiyorum çünkü bende sevdim mi böyle oluyorum.
sevişirken de aynı şekilde davranırsa ilişkinin gidişatı bıçak gibi kesilir.
Kadınların sevip sevmediği konusunda şüphem olan erkektir. Daha çok atik, açık sözlü erkekleri sevdiklerini düşünüyorum.
görsel
eğitilip piçe çevrilmesi gereken erkek. piçlerden ve meriçlerden kurulu bir ordu ile tüm dünyayı fethedebiliriz.

kumandanın burada, peki ya sen neredesin asker?

eğitim başvurusu için özele bekliyoruz.
K. Atatürk.

Malatya'da katıldığı konferansta ortada duran kayısı çanağından istemesine karsin gene de almamış ve onların sunmasını beklemiştir. Bekledigi olmamış, konferanstan kayısı yiyemeden çıkmıştır ve yaverinden kayısı satin alip getirmesini istemiştir.

"Bre o kadar is yaptık bir kayısı ikram etmediler" diye de bir espri yapmıştır.
Hayatın her alanında loser olarak kalacak erkektir.
Kızların sevimli, tatlı vs demesine aldanmayın; hiç bir hatun kişisi utangaç erkekten gerçek manada hoşlanmaz. Erkek dediğin(özellikle kadının gözünde) güçlü ve dirayetli olmak zorundadır. Sevişmek istiyorsa bunu utana sıkıla değil pat pat söylemelidir. Utangaç erkek, kendisinden çok karşıyı düşünür. Erkek dediğin biraz da olsa kaşarlanmış olmalıdır.
14 aydır birlikte olduğum canımın parçasıdır.
Makul seviyede olduğu sürece, sempatik gelen erkektir.

Davranışlarıyla, bakışlarıyla, konuşma üslubuyla hemen hissedilir ve gülümsetirler.

insan denen varlıkta utanma duygusu varolmalıdır.
ilk dakikadan itibaren, gözlerinize uzuuunca bakabilen, milyon yıldır tanışıyormuşsunuz gibi rahat ve umarsızca konuşabilen, afedersiniz yırtık dondan fırlamış tarzı insanlar, irite edicidir ve güven vermezler.

Utangaç erkek iyidir.
Ama dozunda!
temiz erkektir , zararı olmaz.
başlangıçta, bazı kızların bayıldığı erkektir. her daim utangaçlığı sevmezler. çünkü bir yazarında dediği gibi; üzerine gidilmezse utangaçlık yenilmez. utangaçlığı yenmek, utanmaz arlanmaz biri olmak demek olmayacak tabiii. utanma duygusu bir insanı, insan yapan en önemli kriterlerden biridir. en nihayetinde, sevilen kızın ailesiyle tanışırken diyelim; utangaçlığı yaşamamak, baya baya kibirden gelir bence. ne kadar öz güven sahibi olursan ol, yaşaman lazım o an bu duyguyu, işin doğası gereği. aşırı, kem küm, iki lafı bir araya getiremeyen bir utangaçlıktan bahsetmiyorum tabii. ki onun adı utangaçlık değil zaten.
benim bu. gay sananlar bile olabiliyor. kızlara gitmekte biraz utangaç olduğum için gay sananlar olmuştu beni.
Sevimli ve çekicidir.
güncel Önemli Başlıklar