bugün

Sözlükte aranan kızdır. Ama sarışın ve mavi gözlü olacak ona göre ! Ha bir de fındık burunlu, 1.75 boyunda olacak son olarak kültürlü ve sanatla ilgilenecek.
Milla jovovich'i tarif etmiş mk.
(bkz: şunu biri garıya götürsün)
tamamen ona acıdığı için yapacak olan kızdır. onun yerine utangacı hoşlandığı kızın üstüne itip konuşsana lan diyen 1.90 boyunda iri yarı asla karşı gelinemeyecek bir sözlük erkeğinin utangaca ekürilik yapması daha mantıklıdır.
merakla beklenen kızdır.
Bilmem öyle olan varmıdır ama, seven kızı mutlu etmek için seven utangaç yok ortada.
Masum kalpli kızdır.
sevdiğim adam bi zamanlar utangaÇtı ben de onun bu halini sevmiştim,arkadaşlarımla tanıştığı ilk gün konuşurken kekeliyordu sonra ne mi oldu kedi Aslan oldu benim sayemde.ona utangac olmanın aslında Çok da hoş bi şey olmadığını söyledim ,o kadar masumdu ki onu mutlu etmek iÇin Çok sevdim ,her şey o mutlu olsun diyeydi,bazen oturup benim ne Çıkarım var diyorum hiÇbir şey bulamıyorum,Çünkü sevgi koşulsuz olmalı, o ne mi yapıyor şimdi,3 gün sonra beni terkedecek.olsun. Çok üzülüyorum ama yapacak bi şey de yok artık. beni anlar inşallah geÇ olmadan.
bu arada 168 boyundayım,Fındık burunlu değilim ama sarışınım.kültür sanat adına ortalama bir insanın sahip oldugu her şeye sahibim.önyargıyla yaklaştığınız her insan gibi Kezban damgası yiyecem şimdi kesin.kendini güzel anlatmışsın diyeceksiniz hatta.her insan bi dünya,kimse kimseyi anlamıyor.anlamak iÇin bi Çaba harcamıyor.sorun bu.gel Gör ki sevdiğim insan görmeyince pek bi anlamı olmuyor bu özelliklerden HiÇbirinin.prenses de olsan senin sevdiğin seni sevmiyorsa sevmiyor ,Kalpler Allah'ın elinde,kendini de parÇalasan her istediğini yapsan da ısınmıyor sana.hayat bu.