bugün

ezik man efsanesinin torunudur. liseliler bilmez ezik man ustayı.
Yarın (üniversite) dersi olan yazar. okuldan çok ama çok nefret eden yazar, sınıftakilerden daha doğrusu. Onu fotoğraf karesine almayan arkadaşlarını halen unutmamıştır. Bir de önümde oturuyor ama fotoğraf çekince sen de gel kareye demiyor. Sonra niye eziksin diyorsunuz, eziyorlarsa ben napayım ? Utangaçlık zaten var, kız bir şey soruyor 2 saniye bakıyorum ardından kıza bakmadan cevap veriyorum. Tenefuste yalnız geziyorum kimse çağırmıyor gel takılalım diye. !
(bkz: flood makinesi) gibi maşallah.shut up bitch
an itibariyle dostoyevski okuyan yazar. Ben çok ezik, utangaç ve yalnız olduğum için dilimden anca dostoyevski anlar. ezilmişlerin dostudur dostoyevski.

görsel
An itibariyle otuzbir çeken yazar.
Depresyona girmiş olan adamdır.
(bkz: depresyon.
suç ve ceza'dan sonraki en sevdiğim dostoyevski kitabı.

görsel

Gerçeklerle yüzleşmek güzel bir şey.
ayrıca hasta kendisi, derse gitmeyecek. ne kadar yalnızım amk hal hatır soran yok.
yine ezilen yazar, zaten alıştık ezin beni hadi devam devam.

içimizi döküyoruz ona bile karşı çıkıyorlar.
ayrıca üniversitedeki gizemi seven yazar. Utangaç ve ezik olduğundan ötürü konuşamıyor onla.
ilgi budalası kişi.
ezik ve utangaç rolü yapmayan yazar nitekim kendisi zaten ezik ve utangaç.
ilgi çekmeye çalışan, emo stili ile hayat bulmuş şakirt yazardır.
rahatsız olan varsa donuza eklesin diyen yazar. içimizi dökecek mekan bulmuşuz bırakın da güzel güzel dökelim içimizi. Eziklik ve utangaçlık zor vesselam.
önerdiği kitapları alacağım yazar.
içinde saklı bir dev olan adamdır.
içini dökmesine kimse engel olamayacak, bunu açık açık söyleyen yazar. eziklik ve utangaçlık zor vesselam.
utangaçlara selam yollayan yazar.
Sünnidir. Alevi rum ermeni bir dinsiz olsa götü kalkık bir yavşak olurdu çünkü.
ezik olmasına rağmen yaşamayı bilen yazardır aminüm.
eziktir.
yarın okulu olan yazar. Ezilcez yine amk.
gerçek dostu rabbi allahtır.

Diğer dOstları: kemal sunal, şener şen, dostoyevski, tolstoy, gogol, franz kafka, emile zola ve kedileri limon ve gezgindir. Bir de telefonu.
(bkz: ezik yazarların ezik anıları)
Sadık Agamdır.