bugün

Bu arada üniversiteye gitmesine rağmen ezıktır, lütfen bari siz ezmeyın sevin onu.
Üniversiteden bir kıza aşık olmuştur, ama çok ezik ve utangaç olduğundan konusamamıstır.
Uludağ sözlük hava yollarının yardımda bulunması gereken yazardır.
oo Tayyip baba, sana da hayırlı cumalar Tayyipçi kardeş. Ezik ve utangaç bir yazar.
Kpss den 67 almıştır, kütüphane çalışanı olmak istiyor orda kimse ezmez onu. 67 yeter mı ?
Üzerine çiş yapmak istenilen sLut bottom.
Bir ezik yazar. Tamammmmmm, tamam ben utangacım ve ezıgım ama en azından duygusalım. Bana özelden kırıcı mesajlar atmayın !
Bir yazar. Kotu kalpli insanlar gidin nıckaltımdan bakın bunu utangaç ve ezik biri olarak söylüyorum. siz de tekme atmayın bana. Ayrıca moderator avalon beni sevdi ona sikayet edersem silik olursunuz.
kimla bu ezik yılanın kafası küçükken ezilmeli .
(bkz: vurun kahpeye)
Şu an iki kedisi ile yatıyor, kedilerını çok seviyor çünkü onlar hıç sahibini ezmedı.
Bir gruptur. Kimler seviyor beni ? Bizim milletimiz garıbanı çok sever de. Listeye kimler isim yazdıracak ? 1:zındanc1 2:avalon 3: benim kedılerım 4: Günlüğüm. Günlüğüm de çok seviyor. Cansız olmasına rağmen.
Katılımı çok olacak grup.
Hafta sonu okul olmadığı için sevinen yazar, kimse ezemeyecek onu. Ehehehehe. Pazartesi için aynı şeyi söylememiz mümkün değil tabii.
artık yavaş yavaş tadını kaçırmış yazarımız.
Sahte hesaptir. Hatta benim sahte hesabim, silebilirsiniz. Kendimden tiksindim, hic hosuma gitmedi bu trolluk.

Ekleme: simdi farkettim de yani yarisi falan da degil nickaltindaki entrylerin neredeyse tamami bu yazara ait. Cidden ezik.
Yeni şehire gelmemle yüksek seviyede içinde bulunduğumu hşssettiğim durum.
Fake'imdir silebilirsiniz.
Utangaç ve ezik olmasına rağmen mutluluğu bulmuş, hatta bu mutluluğu Uludağ sözlükte bulmuş ezik yazarın muhaliflerine olan mektubudur.
18.10.2014.

Ey muhalifler, bendeniz ezik ve utangacım. bunu kabul ediyor ve bununla yaşamaya gayret gösteriyorum. Bunca sıkıntıya rağmen mutluluğu Uludağ sözlükte yazmakta buldum. Buraya hayatta yaşadığım olayları kurgulaştırarak yazıyorum, tıp kı dostoyevskinin kumarbaz ve ölü bir evden hatıralar romanında yaptığı gibi. Fakat siz muhalifler ise, benim her yazdığıma muhalefet edip, laf atmaktan kaçınmıyorsunuz. Dikkat çekmek için bunları yaptığımı iddia edip, beni küçümsüyor ve aşağılıyorsunuz. Ben bunları mutlu olmak için yapıyorum, siz ne derseniz deyin. Ben sözlük formatını ihlal etmeden bunları yapmaya devam edeceğim ...
M.uludagsozluk.com/k/utangac-ezik-yalniz-adam-n-muhaliflerine-mektubu/
muhaliflerin okuması gereken mektup.
potansiyel pasif lgbt üyesi.
Yarın okulu olan yazar, yine ezılecegız amk.
bir zamanlar sevgilim de böyleydi şimdi ne mi oldu ? Feleğin Çemberinden geÇmiş bi hayat kadını gibi davranıyor.
ulan yine mi sen. dedirten yazardır.
yeni bir troll türü. azalarak bitmesini umduğumuz ergen.
güncel Önemli Başlıklar