1. 1.
    Benim gibi namuslu, diri bir bayan hanımın çok zor atlattığı travma.

Bir gün Ankara zirvesindeyiz. Zirve bitti, pkp diye biri var görünce dibim düştü ama pas vermedi. Efkarım sığmıyor içime. Neyse dedim ayakkabı alıyım da kendime geliyim.

usualsuspects'e dedim ki, demez olaydım;
    + Hadi sözlükte görüşürüz usualsuspects.
    - hadi görüşürüz.
    + Ayakkabı dünyası nerde. Ayakkabı alcam da. Gel gidek kafam dağılsın.
    - ben biliyorum. Hadi gidek.

Neyse gittik. Ben ayakkabı denemeye çalışıyorum, bu kendi elleriyle denetiyo fln. Fıstık gibi ayakkabı buluyorum tam alcam ama güzel durmadigini, bütün pabuçları denemem gerektiğini söylüyor. 54 tane denedim, tek tek. işkillendim tâbi.

aldım sonunda, Çıkışta; acil lavaboya gitmem lazım çok acil oh yeaa, dedi. Müsaade ettim. Hazır o yokken ben de kaçtım ordan.

Bitti.
    5 -2 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
  2. 2.
    Ayakkabıcı bizzat usualsuspects olsa bedava ayakkabı almak adına daha verimli olurdu. Sex and the city' nın şu sahnesi geldi aklıma :

https://youtu.be/toi5gtbqzuM
    3 -1 ... elisabethvogler
  3. 3.
    güzel ayaklı hanımlara ayakkabı seçimi konusunda faydalı tavsiyeler ve hoş bir tecrübe sağlar. Gitmişken bahaneyle kendime de bir şeyler alırım belki. Bu eskidi artık. sözlük erkeklerinin ayak fotoğrafları
    4 -1 ... usualsuspects
  4. 4.
    ruhsal sikintilara sebep olabilecek aktivite.

corabini kontrol etseydin eve gittiginde, olmasi gereken yerde duruyor mu diye. Nerde gorsem tanirim ben bunlari. Corap fetisisti bunlar. aman evlerden uzak guzum, yapman oyle seyler.
    1 -1 ... baldizim perdeyi takmayinca ben baldizima
  5. 5.
    pazartesi sendromumu bitiren efsane eylem. hikaye o kadar komik ve eğlenceli ki uzun süredir ertelediğim işlerime bile başlayarak yapasım geliyor.
    şaka şaka, açacağınız başlığa sokayım diyerek kanalınızdan ayrılıyorum.
    2 ... gazoz_kapagi