1. 1.
  ona, ne akp liler ne muhalifler değil, tarih karar verecektir. ancak isterseniz elimizde yapılmışı var. (bkz: mimar sinan ın ustalık eseri)
  1 ... yapici tahribat
 2. 2.
  nasıl bir dönem olduğu sona erdiğinde anlaşılacaktır. ustalık dönemi aslında son raunddur, bir kapışmanın finalidir.
  2 ... vedalar soguk olur siki giyin
 3. 3.
  tecavüzden daha falza zevk alacakları dönemdir. gerçekten usta oldular artık.
  1 -2 ... selim71
 4. 4.
  olması halinde dünya siyaset tarihindeki en öldürgen ve tehlikeli otokratik diktatörlüğe türkiye nin maruz kalacağı dönemdir.
  ... lahmike lahmi
 5. 5.
  bugün itibariyle başlayıp kimi muhalifleri ağır yenilginin etkisiyle iyice malum kuruntu,vehim gibi istenmeyen durumlara sürükleyen dönemdir.

  dileğimiz iktidarın bu şizofreni hastalarına şefkat ellerini uzatması ve bu hasta ve yasta olan kişilerin mağdur edilmeden, anlayışla tedavi edilmesidir.
  -1 ... yapici tahribat
 6. 6.
  5 aydır yaşanılan ve tek yasal değişikliğinin "istanbul dükalığını kurtarma yasa değişikliği" olmuş dönem.

  "imzamızın arkasındayız" derken çok büyük bir toplumsal yaraya parmak basılacaktı da cumhur başkanı engelledi gibi hava yayan canikli ve elitaş'ı, bir sonraki seçim döneminde kıvrılmış pusulalar bekliyor olacaktır.
  ... fakiramagururlugenc
 7. 7.
  (bkz: böyle yaşamaktan ben bıktım usta)
  ... htgg
 8. 8.
  ustalık dönemi
  1 -1 ... protest sanayici
 9. 9.
  malesef daha fazla s.kileceğimiz dönem.
  1 ... nicknelabenkullanmamnickmick
 10. 10.
  durağan bir dönemdir. ak partinin heyecanının kalmadığını gözlemlemekteyim şahsen. bunun en büyük nedeni tabi ki ipe sapa gelmez şeylerle uğraşan muhalefet. yine de ak parti ustalık döneminde 28 şubatın izlerini silmeye çalışarak bişeyler yapmaktadır, 8 yıllık kesintisiz ucubeyi de tarihe gömerse ustalık dönemi için iyi bir puan almış olur. önümüzdeki seçimde bir adet oyumu hak eder böylece.
  1 -1 ... lehtar