bugün

1. o koltuktan bu koltuğa, bu yataktan şu yatağa atlayarak, pazar keyfimin azına zıcan cocuk..

2. en az 5 şiddetinde deprem etisiyle evi titreten, dışarda masum evinde içinden canavar çıkan çocuk..

3. çaktırmadan saçını çekip, yanağına tokat patlatmak için can attığım çocuk..

4. ''yeter üleynnnn, dalaaanı öpeyim böyle kaderin'' dedirten çocuk..
Annesine bol bol sövülen çocuktur dolayısyla annesini sevmeyen veled-i zinadır. Hayattaki en büyük işkencelerden biridir.
insanın maymundan geldiğine inanmasanız bile maymuna gittiğine sizi kesin inandıracak insanımsı ara formdur.

bu 'alien'vari primatın dış görünüş açısından sarışın yeşil gözlü olup insan türünün güzel bir temsilcisi gibi görünmesi; sizin dışınızdaki herkesin onu sevmesi, sitenin maskotu olması ve dolayısıyla şikayetlerden gerçekçi neticeler alınamaması gibi sonuçlar doğurarak katil olabilitenizi tavana vurdurur..

bünyeyi tasavvuf'a yöneltmiştir* (bkz: yaa sabır!)
annesiyle birlikte size misafirliğe geldiğinde her dakika "anne ben acıktım" cümlesini sarfeden, ve yemesi için verdiğiniz hiçbir yiyecek maddesini beğenmeyen, anca onları yenilmeyecek hale getiren, terbiye edilesi çocuktur. ayrıca, her defasında "anne ben bilgisayar oynamak istiyorum" der bu bir de utanmadan. pc'nizin de, odanızın da içine eder.
sorumsuz annesi de içerde lak lak etmektedir. be kadın; kalk çocuğuna biraz terbiye ver, bak bir ne yapıyor, milletin burnundan nasıl geliyor? çocuk yuvası mı lan o ev?
Üç beş yaşlarında
koşuştururken, o minicik ayaklarıyla dıgıdık dıgıdık şeklinde sesler çıkarırken, evin içindeki cam eşyaları zangır zangır titretirken,
+Hanım, av tüfeğimi getir! Şu küçük şeytan üstümden geçerken topuklarına sıkıp geberteceğim onu!
diyorsanız;

Oyun oynarken oyun gereği ambulans sesleri çıkartan ve temaya uygun olsun diye aniden ağlarken, aslında neden ağladığını unutup sadece ciyak ciyak ötmeye çalışırken,
+Bu bebenin ne biçim sesi var?! Nyyyaaaahhhhhhh! Kapa çeneni seni lanet yaratık! Cehennemden beni almaya geldiğini biliyorum!
diyerek kendi içinizde savaş veriyorsanız;

Ebeveynleri kızarken duyduğunuzda,
+Biliyordum! Yalnız değildim!
diyerek seviniyorsanız;

Üst komşunuzun yaramaz çocuğunu bina yıkmaya aday gösterebilirsiniz.
tahminim üç yaşına kadar kuluçka dönemi yaşıyorlar ve bir sabah yumurta çatlamaya başlıyor siz daha ne olduğunu anlamaya fırsat bulamadan ayağına annesinin terliğini geçirmiş sabi ortalığın tozunu, dumanını karmaya başlamış gecenin en olmadık saatinde odanızın üzerinde* babasının yeni aldığı kamyoneti ağzıyla yaptığı acı fren sesi ile duvardan duvara vurmaktadır. şimdi sana sesleniyorum sabinin velisi iyi dinle beni. iki yüz gayme sayıp yeni amfi aldım oğlum önümüzdeki haftada yıllık izine çıkıyorum yıkarım bu apartmanı anladın mı beni anuna gorum beton civisi çakarım valla.
babasının hayvanlığıdır.
kendi çocukluklarını hatırlayamayanların şikayetleridir.
ölmesini beklediginiz çocuk cinsi.
ah koltuktan düşsede kafasını yarsa veya koşarken kayıp kafasını bi yere çarpıp yarsa diye insanlık dışı temennileri akla getiren velettir.ancak öyledir ki çıkardığı gürültüler insanlıktan çıkartmaya yeter...