1. 1.
    bir gazoz reklamında yapılan acı yemeye dayanıklılık yarışmasının tarafları. sonuçta ikisi de feci yanmakta ama ibo gazoza abanarak çamura yatma yoluyla bir nevi üstünlük sağlamakta ve diego kuyruğu dik tutarak masayı terketmektedir.

gerçi ne ibo'da urfalı tipi, ne diego'da meksikalı tipi var ama...

(bkz: meksikalı diego)
    6 -1 ... usualsuspects
  2. 2.
    daha evvel yazdım ,hatta iboş dümbülüboş'a atıfta bulundum.

ibrahim tatlıses yalandan acıcıdır ,meksikalı diego'yu tanımam ama meksika acısını bilirim.

ibrahim tatlıses meksika acını yese bir daha acı biber olayına tövbe eder, dahası tennesse ,karolina(abd- eyalet) acı biberine eline alamaz alsa bile ancak dudarer ,sonra yandım allah der...
    akılmda kalmamış ama meksika'nin etli bir sabah kahvaltısı yahnisi vardır ,acılı aman diyorum ..

urfa acısı en fazla 15-20 bin scoville'dir ,(acı birimi) meksika acısı 800-900 bin scoville.
    carolina acısı ise 2,2 milyon scoville.

yani abd'nin güneydoğu eyaletlerinden birinin insanı için isot ancak yemeğe şeker tadı vermek için kullanılır ..

yani ibo yaya kalır acı'da , tenense biberini yesin anında mortingen.

not; bazı amerikan filmlerinde görürsünüz barlarda 2,5-3 litrelik kavanozlarda kırmızı yada turuncu ufak biberlerle doludur ,bir nevi turşu ,işte o biberler dediğim.
    3 ... baris hemen simdi
  3. 3.
    meksikali diego tamamda urfalı ibonun tip nedir öyle insan azıcık kara tenli pala bıyıklı beyaz gömlek siyah ceket pantolan giyen beyaz çoraplı sivri burun kunduralı birini koyar oraya.
    1 ... fenomenmehmet
  4. 4.
    (bkz: diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık)
    ... hergele kutay
  5. 5.
    Gazoz olmasa meksika’lının döve döve alacağı versus.
    1 ... sakso cektiren adam
  6. 6.
    ikisi de akşam evlerine gidip insanın doğasına dahil olan sindirimlerini tamamladıklarında hayatın acı gerçekleri ile tanışacaklardır. o kadar acıyı yersen illa bir bedeli olacak..
    5 -1 ... mel mel bakan gibson
  7. 7.
    Urfalı ibo neden yanıyor ben onu anlamadım. Sen Urfalısın zaten elin gavuruna neden madara ediyorsun Türkiye'yi. Yansan bile o gazozu içmeyecektin ibo. Yazık.
    2 ... kale3112