bugün

TRT okul'daki Toplu Hayat programından beri takip etmekteyim. iyi oyuncudur, tebrik edilir.
mimikleri, ses tonu ve oyunculuğu şahane olan adam. al kavanozda besle * öyle sevimli görsel
Kore dizisi uyarlaması baba candır da oynayan ve burdaki rolüyle korelikeri iyi taklit ettiğini düşündüğüm yedi güzel adamdaki rolüyle saygımı kazanan sevecen bi arkadaşımız. Başarılarının devamını dileriz.
Yakışıklı, iyi oyuncu, eğlenceli ve ses tonu da çok etkileyici. Bu kadar meziyetin arkasında ne gibi kusurları var merak ettim doğrusu.
Oyunculuğunu ve sesini aşırı beğendiğim oyuncudur. Ayrıca çok karizma geliyor bana. Eşinin olduğunu öğrenmek biraz sarsılmama neden olmadı da değil ama sağlık olsun. Takım elbise de çok yakışıyor.
trt'ye iyiden iyiye kapağı attı bu oğlan trt dizilerinde yarışmalarında hep kendisi.
pis yediliden beri tanıdığım oyuncu. o zamanlar sadece oyunculuğu ve tombişliği ile öne çıkıyordu, kilo verince tipi ve oluşan karizması ile daha çok dikkat çekti. gerçekten büyük değişim geçirdi görsel
Yedi güzel adam ve baba candırda tanıdığım, her karakterine ayrı ayrı bayıldığım, on numara beş yıldız oyucu.
görsel
Sempatik, bebek yüzlü bir oyuncu arkadaş.
30 haziran 1987 doğumlu (burçlarımız aynıymış) aslen Balıkesir'li, sanırım istanbul'da Reklamcılık okumuş ve oradan mezun olmuş. Daha önce star gibi televizyon kanallarında yarışma sunuculukları yapmıştır. iki yılda 64 kilo vermiş galiba. Boy 1.88, daha önce mogaz, yapıkredi ve pınar labne gibi reklamlarda oynamış, pis yedili, yedi güzel adam, baba candır ve yanlış hatırlamıyorsam haremde oynamıştı. iki yıldır evli, eşi Melis Kaygılaroğlu 7 haftalık hamile. Yalnız evli olduğuna vurgu yapıldıkça üzüldüğümüzü saklayamayacağız, bu adam acayip bir karizma gibi geliyor şu an. Yani bildiğiniz karizma.
ağlayınca daha datlı olan yağuşuklu. yirim.
Gülümsemesi içinizi ısıtan insandir. Trt de kuyruk yarışmasının sunucusu ve baba candir dizisinin oyuncudur. Beyoglumuz pekte yakışıklıymış.
eğer bu entry i okuyorsa açık oylasın dediğim sempatiktir. ne datlı yaaaağ...
Kiloluyken göz ucuyla bakmadığım zayıflayınca aha bu o çocuk mu dediğim şey.
eski çiko yeni yakışıklı arkadaşımız. azmine hayranım.
aşırı seviyorum,sesi olsun,tonlaması olsun,adam bildiğin hollywood standartlarına çıkacak bir kaç seneye dikkat edin bu adama,baya iyi.
eksileyenler birer uraz kaygılaroğlu olmadığı için her aynaya aktığında sövenlerdir.
Çok beğendiğim bir oyuncu. Kendisini çok kilolu olan pis yedili oyuncusunun dikkat çeken zayıflaması sebebiyle şöyle bir gormuslugum vardı ama baba candir dizisi ile tanidim, resmen hayranı oldum. Fiziki yapısı olsun, oyunculuk yeteneği ve sesi ile çok beğeniyorum. Oyuncu olmasaymış şarkıcı bile olabilirmiş. Şu an piyasadakilere taş çıkarır.
Daha sonra kuyruk yarışması ile seyretmeye devam ettik. Ettik diyorum çünkü ailecek hayranıyız. Yarismada gordum ki baba candir daki çatlak halleri biraz da kendi yapısında varmış. Aynı zamanda saygılı bir duruşu da var. Hem komik hem seviyeli ve saygılı.
Benim çocuğum bile kuyruk'a katılıp Uraz abisi ile tanışmak istiyordu. 7 den 70 e hayran kitlesi var bu çocuğun.
Başarılar diliyorum kendisine..
Esas atılımını yedi güzel adam dizisinde şiir okuyarak yapmıştır. Tahir ile Zühre şiirini mükemmel okumuştur.
1987 doğumludur ve çok yeteneklidir.
Kendisini çok beğeniyorum. Nasıl geç keşfedilmiş bir cevhermiş anlaşılmaz. Pis 7li saçmalığından sonra oynadığı her diziyi tek başına götürüyor. O olmasa Baba Candır bir hiç.

Ama sen de diğer cibiliyetsizler gibi sırf TRT'de program yapıyorum, para alıyorum, veya iktidardan çıkarım var diye kalkar evet videoları çekersen ve karakterinden böylesine ödün verirsen çok fena küfrederim.
hak ettiği değeri alamamıştır. çok yetenekli biri. şiddetle takip edilmeli.
kiloyu verdikten sonra uçuşa geçmiştir. idolüm bu konuda.
hem memur hem plaza çalışanı hem de radyocu tipi var. karısı çok çirkin...
oynadığı saçma dizileri bile tek başına taşıyan aktör. baba candır'ın final yapacağını duyurdu. oyunculuğunu çok beğeniyorum, umarım daha kaliteli bi dizide yine karşımıza çıkar. yolu açık olsun.
zayıflayınca iyi oldu. zaten bu kilolu insanların genelde sevimli bir yüzleri oluyor ilginç.