1. 1.
    Hepimiz Ups in insanları ne kadar mağdur ettiğini biliyoruz. Ben isterim ki ne kadar şikayetçi olan insan varsa ortaklaşa bu adamlardan şikayetçi olalım, adamlara bir ders verelim. Donanımhaber de Sony Tr oyun fiyatı ile ilgili olan mevzuda sonuç alındı bundan daha rahat alınır.

Sonra benim gibi bu herifler yüzünden sanayilerden tırların oralardan fabrikalardan elden teslim diye gezinmeyin.Destek çıksanız da çıkmasanız da ben bu adamlara ders vermek istiyorum. entry de herşey yazıyor. https://www.uludagsozluk.com/e/40717697/

Dell inspiron 7577 alıp Koçsistemin eline düşen biri dell abd ye mail çekerek hakkını aldı. Toplu mail çekersek bu adamlara ders verebiliriz. Benim ve bir çok kişinin vaktini çaldılar. Cimer olsun,Abd adresi olsun ben bu adamlarla uğraşmak istiyorum. Kimse benim kargo alma saatime karışamaz benim dışarıda işim gücüm var.Üni öğrencisi veya öğretmen tüm meslekler o saatlerde (13, 15 arası) iş saatindeler.Üstüne üstlük 2 günlük kargoyu 1.5 hafta da getiriyorsan ben de bunu yanına bırakmamak için elime geçen her fırsatı da kullanırım Ups. Web sitesinde gelip alacak yazdığı halde dağıtıma çıkıp vaktimi çaldınız ya Allah sizden de o vakti alsın Ups çalışanları... (artık hangi sorumsuz ise lafım ona)
    -2 ... anschluss