1. 971.
    biraz da az cinsellik az meme atsa tarife tam uyuyor.
    3 ... hayta38
  2. 972.
    bir süre sözlükte yazmayacakmış.

nişanlısı telefonundan sözlüğe attığı fotoğrafları gördüğü için biraz tartışmışlar.
    4 -1 ... gold tab gibson
  3. 973.
    Allah bütün sözlük erkeklerine böyle bir hanım nasib eylesin dedirten yazar hanımefendi.

Her gece dua ediyorum sözlük erkekleri için. Böyle değerli böyle ahlaklı bir eşten evlat sahibi olsunlar diye.
    1 -7 ... yalnizca deli yalnizca sair
  4. 974.
    Sözlüğün en güzel kızı..
    1 -11 ... diablo1987
  5. 975.
    Dün elime ulaşmış bir bilgiye göre (Kaynağım sağlam)

Açık (gizlinin tersi oluyor) eşcinsel bir erkeğin tüm sözlüğümüze bir oyunudur.

Hikaye şu, açık eşcinsel abimiz ve 2 kız kankitosu bunlar aynı evi paylaşıyorlar kirayı filan ortak ödüyorlar. Bu açık eşcins abi evdeki kızlardan birinin fotolarıyla burada kız rolüyle milletle t.şak geçiyor. Özel msjlara birlikte bakıp bakıp gülüyorlar. Anlayacağınız 3 tane arkadaşın eğlencesi oldu pek çok sözlük erkeğimiz.

Kaynak o kadar sağlam ki dün kaynağı ve delilleri paylaşma ısrarımın karşılığı hem silik yeme tehdidi hem de kaynağın sahibi olan kıymetli dostumu kaybetmek anlamına geleceği için bir türlü paylaşamadım. Arkadaş izin vermedi.

Paylaşırsan bu sözlüğü ve beni unut dedi. Böyle bi tercihin arasında kalıyor olmak can sıkıcı. Dostluğuna kıymet verdiğim kıymetli yöneticimi zora sokmak istemiyorum tabi. Bunu yapmayacağım da ama şu sözlükte böyle insanların yazar olmasını da sindiremiyorum.

Keşke herkes de benim bildiklerimi, okuduklarımı, gördüklerimi görebilse diyorum. Ve bu bahsi kapatıyorum.

Şimdi yine, kızdan yüz bulamadın bari iftira atma pis herif diyenler, vajinabudalası tipler buraya gelirler.
    bana saldırınca bir umut şu açık eşcinsel abinin gönlüne gireceklerine inanıyor olabilirler. onları da anlıyorum. Kızmıyorum.
    29 -9 ... yalnizca deli yalnizca sair
  6. 975.
    günaydın şapişik.
    6 -1 ... eti cin baba
  7. 976.
    https://youtu.be/4HFBkFBWJC8?t=408
    1 ... kel sarman
  8. 977.
    Ulan aylarca erkege bakıp mı çekti bu çocuklar
    Hakkımızı helal etmiyoruz.
    8 -1 ... darwinin amcaoglu tokatcihako
  9. 978.
    adam ortaya öyle bir tez atmış ki; ups boobss çıkarıp masaya vursa (custom fotoğrafını yani) bile geçerli bir anti-tez olmayacak.

iddia makamı ispatla yükümlüdür. dolayısıyla yalnızca deli yalnızca şair isimli arkadaş ya yazarlığını tehlikeye atıp kuyuya attığı taşı çıkaracak ya da benim gibi birçok yazar tarafından sike bile takılmayan bir komplo teorisyeni olarak akıllarda yer edinecek.
    9 ... temple of the doge
  10. 979.
    An itibariyle sözlük gencoları;

(bkz: Kadın sandık ups boobss u alnımıza değdi daşşağı)
    5 -1 ... less conversation