1. 895.
    ups boobss
    16 ... yuruyen cinsellik
  2. 895.
    ups boobss
    4 ... be happy yine yine yeniden
  3. 896.
    Sanırım bir süper kahramana ihtiyacı var.
    ups boobss

Ahh meri ceynim uçmaya hazır mısın?
    1 -9 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
  4. 897.
    adam rahatlama yaşıyormuş ben cringe.

btw, bir yazarmış kendisi.
    3 -1 ... sternokleidomastoid
  5. 898.
    Ups boobss'ı o kadar çok seviyorum ki,

Ben travestiyim diyip penisini ağzıma soksa gık ses çıkarmam amk.

Aşkım ups boobss, bu bir ilanı aşk entrysidir.
    1 -9 ... yakuza ibrahim
  6. 899.
    Şu sözlükte bu hanım yazarımızdan daha iğrenç bir yazar görmedim allah akıl fikir versin tez zamanda...
    8 -1 ... nedostupnaya
  7. 900.
    Sözlükte sadece gayri ahlaki paylaşımları olan yazarlardan biridir.

sözlükte her istedikleri iğrençliği yapabilme özgürlüklerine yani aramızdaki çifte standartlara tahammül edebilenler olabilir lakin benim tahammülüm kalmamıştır.

Meme paylaşıldı popo paylaşıldı derken bi baktık ki iş Cinsel organının şeklini belli eden taytlarla poz vermeye kadar gitti... mide kaldırıcı sayısız rezilliklere tanık olduk, oluyoruz. Bunu yapan kişiler kadın oldukları ya da kadın resmi paylaştıkları müddetçe bir sorun teşkil etmiyor. ceza verici makam söz konusu ups ve benzerleri olunca yetkilerini rahatlıkla rafa kaldırabiliyor. 

Ben veya sözlükte herhangi bir erkek yazar baksırlı fotograflarımızı atsak merak ediyorum kaç dakika sonra silik oluruz?
    Sonuçta cinsel organın şeklini belli etmenin cinsiyeti olmaz ama cezalar ayrımcı bir şekilde uygulanıyor.

Kısacası memesiyle, götüyle, kukusuyla, terbiye sınırlarını fazlasıyla aşan cinsel içerikli entrylerle gündem olma heveslisi olan insanlardan nefret ediyorum. arsız hayasız insanlara karşı tahammülüm yok. Öfkemde de haklıyım.

Ayrıca engelle gitsin önerisi bu kişilerin sözlükte istedikleri gibi at koşturabilecekleri gerçeğini değiştirmeyecek. 

Ben bu gibi insanları elime geçirsem kesinlikle şiddete başvururdum. Bakın şiddete kesinlikle karşı biri olsam da terbiyesizlik, ciddiyetsizlik ve gevseklik karşısında yapmam gereken şeyi de çok iyi bilirim.

7 yıl boyunca burada hiç kimseyle bu ölçülerde bir sorunum olmadı. çünkü bu derecede hayasız insanlara denk gelmedim. Ve yemin olsun ki bu ve benzeri yazarlar buradan defolup gidene değin mücadele içerisinde olacağım.

ilgi çekmek prim yapmak filan hiç aklımdan geçen umrumda olan şeyler değil. Tek derdim memesiyle kukusuyla öne çıkmak isteyen edepsizlerin buradan kaçıp gitmeleridir.
    14 -7 ... yalnizca deli yalnizca sair
  8. 901.
    Adam haklı dağılın.
    7 ... eskilerden biri
  9. 902.
    sonuna kadar haklı. sözlükte et parçalarını istemiyorum.

bir yazar.

edit: değil menfaat için, herhangi bir şey için bile kimseye mesaj atmadım. iddaa edip takdir toplamak isteyen kartoncu itler s*kimi yiyebilirler.
    13 -2 ... yuruyen cinsellik
  10. 903.
    sosyal medya uygulamalarından farkımız kalmıyor bu kişi yüzünden. defolsun gitsin.

ahlaksız bir yazar.
    10 ... wiccecraft