1. 1.
    gerçek olan durumdur. bu kız bu kadar çok konuşuluyor ben niye konuşulmuyorum diye kıskanıyorsunuz bu melek kızı. bu kadar çok kıskanmayın bu ablanızı ya. evet.
    6 -18 ... kahraman zorbey
  2. 2.
    Avrupa’nın Türkiye’yi kıskanması gibidir.
    34 -8 ... lara croftt
  3. 3.
    ya bir insan nasıl olur da sırf ilgi çekmek adına böylesine aptal, bir o kadarda gereksiz bir başlık açabilir anlamak mümkün değil! konuya bak arkadaş, "ups boobss un kıskanılması" basitliğe bak!

ya birader, sırf sanal alemdesiniz diye bu kadar saçmalamanız sizce normal mi? bence değil, o yüzden yazmak istedim zaten. kendimden utandım yani, şu yazdıklarını okuyunca!

gerçi, haklılık payında var lan, ben mesela erkek olduğum halde kıskanıyorum söz konusu yazarı, "niye benim öyle memelerim yok" diyerek! aq.
    9 -5 ... folkan iyesta cicisler
  4. 4.
    doğru bir önermedir. boops geldiğinden beri 42 yaşındaki akademsiyen bozuntusu yaşlı karılar deliriyorlar kimse bizim ilen ilgilenmiyor diye. lan size sümüğümü atmam be. siz kim köpeksiniz.
    6 -17 ... dakandazz
  5. 5.
    Tevazu sahibi hahahaha.
    4 ... karton toplayan cocuk
  6. 6.
    kıskananlar eksileyerek kendini belli etmiş.

t: bir prensesin kıskanılması durumudur. evet.
    1 -5 ... kahraman zorbey
  7. 7.
    Nazar etme ne olur çalış senin de olur.
    2 -3 ... mimaramo
  8. 8.
    Bu çirkefle başa çıkamazsınız. Boşuna.
    9 ... rana macrocnemiss
  9. 9.
    Ayy cok güzel kız kavgası mı cıkıyor ne ?

Valla bencede anlamaz püü, bilale anlatır gibi anlatmışsın etiksiz hanım ama bu kızın ar damarı yırtılmış ayol.
    12 ... mrltln
  10. 10.
    (bkz: bütün kızlar toplandık)

Başlığı hortlatan sözlük beyefendisini saniyeler içinde haklı çıkarttığıniz için tişikkirlir.

(img:#1911437)

Mememe konuşun bunları, belki utanır da küçülür, sizinle eşitlenir, iyi hissedersiniz. Çok eğlenceli lan.

Sayabilen var mı kaç hatun atlamış başlığa? Hadi Cici cici dayanışın anacım.

taş gibi memeleri, taş gibi iri götü olmasına rağmen incecik beli ve tevazu sahibi yazarı kıskanılmasıdır.
    22 -27 ... ups boobss