bugün

ulan entry'yi tamamlayamamışsın fotolara bakınca, yeme bizi.
Ben ikna oldum. Bu arada hoş geldiniz yeniden Moria hanım.
Üzgünüm kızlar...bir siqim yok.

Daha evvel de paylaştığım fotografa bakarak söylemem gerekirse; şimdilerde daha ince beli, dolgun dış dudaklara sahip vulva ve iri kalkık taş gibi memelerle bu tezinizi size doğru çürütüyorum.

(img:#1912455)

Gerçek ve bu kadar içinizde olması imkansız gibi bakılan yazara ait sanrılar.

Sıradaki kompleks...
Bi bürüt çalışır.
hım, iyi madem.
tanım: olabilir.

meme sahibine kişisel: o ikisinin altı pişik olmuyor mu. ağır görünüyorlar. sanki doğum yapmış süt birikmiş gibi.
Ne kadar fotoğraf atarsa atsın kendisi. insan entrylerini okudukça serdar abi olduğunu düşünmeden edemiyor.

https://twitter.com/serda.../1060552840232484865?s=19
Adam başlık açarken çarpılmış veya hafızasını yitirmiş, tamamlayamamış. Yazık.
Ulusal meme ligi birincisine bu yapılanlar kabul edilemez.
zaten bir eskort sitesinden alınma fotolar, yani fake hesap. ama adamın azmine hayranım, üşenmiyor karakteri canlı tutmaya çabalıyor. bu çabayı işine gücüne verse şimdiye holding sahibi olurdu aq.
ya bırakın bazı şeyler insanların hayal ettiği gibi kalsın. ne geçecek erkek olduğunu ispatladığında? sanki kadın olsa bi bok çıkacak. bir sözlük kavruluyor burada ups boops için. bırak öyle kalsın, ne var yani?
Sacmalamayin olm kadinlan yuzde yuz eminim kadin tek sorun memeleri en fazla "c" çaktırmamak için bazi farkli resimler kullanıyor galiba ama kadin olduğuna ve gerçek olduğuna net eminim.

Sebebi sormayın yalan borcumuz mu var, boobsz feykide değilim.
güncel Önemli Başlıklar