bugün

Öyle olduğunu tahmin etmekteyim. 'En bakiredir' çünkü bakireden de bakiredir. Koklanmamış gül, keşfedilmemiş vaha, balta girmemiş ormandır. Hatta o kadar ki ne bir erkeğe mesaj atmışlığı nede bir erkeği görmüşlüğü vardır. Madam değil matmazeldir. Hatta bugün ölse (Allah gecinden versin) "açılmadan iade" esprilerine maruz kalacak melektir.
"Erkek nedir" diye sorsanız "o ne ya, yeni bir canlı türü mü keşfedildi?" diye şaşkınlığını gizleyemez. Hatta kendisi ile evlenip uzun iş Seyehatlerine gözünüz arkada kalmadan çıkabilirsiniz vesselam.
Peki o kadar övdün kendisini sen neden evleniyorsun diye sorabilirsiniz haliyle. "Bana evlilik teklifi etti de ben mi kabul etmedim" olayı değil aslında. işin aslı ben kendimi ona layık görmüyorum o yüzden.
Benim gibi içkisi, kumarı, karı kızı çok olan birisi hak etmiyor saf ve temiz kızçemizi.

işte öyle sözlük inşallah sözlüğün en saf ve temiz namazında niyazında bir erkeğine nasip olur amin.
Dedi azgın abazanus yazar.
Yalan vallahül azim yalan.
(bkz: önden bakire arkadan vermiş 24 bekire)

Şaka lan şaka.
Ups boobss'ı severiz. Kalp memes.
size ne milletin uçkurundan sikinden büllüğünden. alan razı veren razı. milletin seks hayatını düşünmekten kafayı yediniz.
Herkesin bildiği gerçek.
en bakire nasıl oluyor lan. hiç erkek bile görmemiş falan galiba.

görsel
(bkz: daha beter len)
görsel
Bu ups a yapılmış büyük bir hakarettir.

Ne diyo bunlar canısı ya?
yok daha memeler.
Sözlükte yeniyim ama eğer bir entryde ups boobs geçiyorsa eksi manyagi yapıyorlar bunu öğrendim. Ops boobs effect denebilir buna.
Yok artık.
en gangbang yazarıdır.