bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ali'nin sekiz günü filminden bir replik.

https://video.uludagsozluk.com/v/ali-nin-8-günü-1146/

1 ... tanrinin siir dedigi
  2. 2.
    Begüm Birgörenin efsane monologudur.
    1 ... mr sezai
  3. 1.
    yaş pasta. diyetin en koyu anında birden bir pastane camekanından sana el sallar. işte o an ölesin gelir. ya da yiyesin. tercih sana kalmış.
    1 ... evelemegeveleme
  4. 2.
    youtubede her videonun yanında çıkan film şeysidir. bir gün merak ettim açayım dedim açmaz olaydım kız 10 dakika boyunca sigara elinde konuşup duruyor. ortalarına doğru dinlemeyi bıraktım hep sigaraya baktım hipnoz etkisi yarattı. şimdi bitti şimdi bitecek derken ben tam 3 sigara söndürdüm. o sigara hep öyle kaldı ...
    https://www.youtube.com/watch?v=rTdbQSbccY0+
    1 ... my woman
  5. 3.
    söz konusu sözleri popüler hale getirdiğim, alinin sekiz günü isimli filmde geçmeyen bir sözdür. evet arkadaşlar gerçekten '' unutur gibi olursun yeniden çıkar karşına '' diye skeçte bir söz geçmiyor. o sözü ben eski kız arkadaşıma laf sokmak için uydurdum.

neyse hikayesini anlatayım da herkes aydınlansın.

yıllardan 2011'di yanılmıyorsam. kız arkadaşıma hayvan gibi aşığım o sıralar. sürekli aynı bu filmdeki söz konusu saçları lüle lüle olan öğretmen kız gibi hayat yaşıyorum. yani o kızın çektiklerine bire bir şahitim.

alinin sekiz günü diye bir film varmış. tuhafıma gitti açıp izleyeyim dedim. filmi sabırla izlerken bu skeç sahnesi geldi. 10 dakika boyunca izledim, skeç bittiğinde hani kadın '' üzdüm mü seni? '' diyor ya. o an bakkal'ın bir ifadesi var. resmen aynı haldeydim.

tabi ben durur muyum? direk başladım filmin indirme linkini aramaya. aradım buldum part part indirdim. o zamanlar rapidshare var tabi. maksadım filmin o kısmını kesip, youtube'a atıp aşık olduğum kıza izletmek.

kestim biçtim attım videoyu youtube'a. linki de kıza gönderdim. sonra aylarca hiç bakmadım video ne haldedir diye. yanılmıyorsam 4-5 ay geçti. bir baktım 1.000 küsür izlenme olmuş. altta bir tane de yorum vardı hiç unutmam, Bugra B isimli bir hesap '' 1250 KiŞi iZLEMiŞ FAKAT KiMSE YORUM YAPMAMIŞ... SÖYLENECEK BiRŞEY YOK ÇÜNKÜ...MÜKEMMEL '' yazmış. aha bu bir mesaj mıdır nedir bilmem o günden sonra video bir patladı ki tutabilene aşk olsun.

2-3 ay içinde bir milyon'a 6 ay içinde 3 milyon'a ulaştı. şuanda izlenme sayısı 5 milyon. oldukça fazla ingilizce yorum geliyor çevirisi yayınlayın diye. çevirisini yapsam eminim daha fazla izlenir.

neyse bu da böyle bir anımdır.

ayrıca filmin sevgili yönetmeni cemal san twitterdan vaktinde şahsıma teşekkürlerini sunmuştu. buradan kendisini saygıyla anıyorum.
    1 ... biladerinho