bugün

görsel
" bak arkadaşım, biz usul erkan bilen insanlariz. o girişte bi tatsızlık oldu onu unutalım. ben burda bana iyi bakılsın istiyorum. benim adim arif. al şu parayı, arif abim bi kalıp beyaz peynir, biraz zeytin, bir ekmek bir de tuvalet kağıdı istiyor de."

"aşçı bahçıvana, bahçıvan şoföre, şoför uşağa, sonra hepsi uşağa."

"speakin' english? i livin' english."
görsel
“Zaman ve mekanı aşabilen tek şey sevgidir.”
(bkz: interstellar)
"Unutma Red, umut iyi bir şeydir, belki de en iyisi. Ve iyi şeyler asla ölmez."
+Seviyorumm!!! Nasıl yapalım??
-Beni maffetti!!

+ismail abi bu erik çok ekşi ya...
I love my mum.

Annemi severim.

Shaun of the dead.

Zombilerin şafağı.
görsel sonucu da hayal kırıklığı ve yalnızlık oluyor. bunu da önlemenin tek yolu var biriyle iletişim kurarken sizi dinleyip dinlemediğine bakmak. eğer dinlemiyorsa boş yere acaba anlatamıyor muyum diye düşünüp tekrarlara başvurmayın sadece yorulduğunuzla kalır. onun yerine tek taraflı konuşacağınıza yalnız kalın en azından sessizlikle dinlenirsiniz. tek taraflı da olsa konuşmanın 1 iyi yanı var. o da cümle kurmanızı geliştirir ve anlaşılmayı kolaylaştırır. bu yüzden kendi kendinize de olsa konuşun veya konuşacak birini bulup konuşun. sessizlikten sıkıldınız mı özlemekten dolayı aşırıya kaçarsanız sonra döngüye girer o da sıkıcı olur Allah korusun.
görsel
- Sen kimsin?
* Ben Ölüm’üm.
- Benim için mi geldin?
* Çok uzun süredir senin tarafındaydım.
- Biliyorum.
* Hazır mısın?
- Bedenim korkuyor, ama ben korkmuyorum. Bekle biraz.
* Herkes aynı şeyi söyler. AMA BEN ASLA DURMAM! / Yedinci Mühür - Ingmar Bergman
“Gitmek cesaret ister, gideceğin yer neresi olursa olsun. Sevdiklerinle arana mesafe girince, varış yerinin hiçbir anlamı kalmaz.”
görsel
görsel
kara murat benım.
kendime yalan söylemeye başladığımdan beri kimseye inanmıyorum. / time of the gypsies
RUN Forest RUN.
görsel

Edit: aylar once kendim yaptim kolaji. O yuzden pek guzel degil, biliyorum...
görsel
ramazanı bulun, ramazana 5000 lira verin. bu karıyı boşasın, bir daha da eve gitmesin. kızı evden alıp yatılı okula verin, orospu olacaksa okumuş orospu olsun.
Görüs göt gibidir. Herkesde bi tane bulunur.
-daha önce sevişmişliğimiz var mı?
-madde mi ağır mana mı?
-ikisi de ağır.
ne demek şakir??
(bkz: senin annen bir melekti yavrum)
görsel
görsel
görsel