1. 1.
    Ortaokul da 2000-2001 yılları Cuma günü veliler istiklal Marşı sonrası çocuklarını alacaktır lakin müdür henüz konuşmasını bitirmemiştir. Neyse efendim asıl gündem erkekler tuvaletinde bir öğrencinin tuvalet deliği yerine fayansa sıçmasıdır. Yanlış duymadınız böyle bir hayvan bizim okulda vardı. Müdürün o efsane sözü gelir hopörlarden;

- ulan bir deliği bile tutturamıyorsunuz.
    -1 ... benimhalaumudumvar
  2. 2.
    Ortaokulda birbirinizi ezmeyin derdi en efsane buydu çünkü bayrak töreninden sonra oluşan kargaşada ezilirdiniz ama o sırada sesi inanılmaz çatallanmıştı .
    ... kullanici adim ne olsun
  3. 3.
    “Sirserileer, pejmürdeleer” bizim müdürün konuşmaları hep bu minvaldeydi.
    2 ... yazarim bilirsin
  4. 4.
    8. Sınıftayken sınıfta beklediğim gibi olursa bu sınıftan 5 kişi fen lisesine 5 kişi Anadolu öğretmen lisesine 10 kişi Anadolu lisesine girecek demişti. Çok şaşırmıştık korktuğumuz başımıza gelecek diye. Ama kendimizden beklediğimizi verdik ve 24 kişiden 18 kişi düz liseyi 4 kişi meslek liselerini tercih etmek zorunda kaldı 2 kişi eğitim hayatına son verdi.
    1 ... masfiro
  5. 5.
    Aranızda bazı kendini bilmezler var,

Onlar kendilerini iyi biliyor.
    3 -1 ... cunku ask yazilgandir
  6. 6.
    Ben- hocam, biliyorsunuz seste çalışamıyorum ben, seçmeli ders odasının anahtarını verir misiniz?

- olmaz vermem
    - neden?
    - ağzımı da bozmak istemiyorum daa. Orda öpüşüyorlarmış..
    ... sensusbence
  7. 7.
    Müdürümüzün bu sene her gün sınıfımıza gelip sınavda bizden derece beklediğini ve derslere sıkı tutunmamız gerektiğini 1 ders saati boyunca anlatması saçmalığı ben 12. sınıfım biraz saygı be kardeş .
    ... kokiancekenimam