1. 1.
    her öğrencinin unutamadığı bir yada bir kaç öğretmeni yada üniversite hocası vardır. kimileri anıları kimileri ise anaları ile anılırlar.
    2 ... pirifani
  2. 2.
    ortalamanın 37 düştüğü ingilizceme 76 düşürmesidir.
    1 ... timetocome
  3. 3.
    bazı hocalar anılarıyla bazıları analarıyla anılırmış. ne hocalar gördük... not falan hikaye, annemiz gibi yakın hissettirmesi herşeye yeterdi.
    1 ... decameron
  4. 4.
    samimiyetle, içtenlikle davranmalarının yanında espri yeteneği de göz ardı edilemez.notla alakası var mıdır yok mudur orası kişiye kalmış.fizik dersinden 2 sene kalmama rağmen en çok fizikçiyi severdim.severdim çünkü bu sene vefat etti.nur içinde yatsın.*
    ... hela pompasi
  5. 5.
    öğretmen kişisini hafızadan silinmeyen olarak kalıcı kılan nedenlerdir.
    Bir okul müdürümüz vardı, her istiklal marşı okunmadan önce 'kıpırdanma artık! ' diye bağırırdı. Artık her sene başında ezberlemiştim, müdürün söyleyeceklerini önceden aklıma getirebiliyordum.
    -1 ... ben neden yasli dogdum
  6. 6.
    sahtelikten,çıkarcılıktan,öğrenciye düşmanlıktan haberi olmayan hocalardır.örnekse erzincan lisesi edebiyat hocası lütfü küçük...
    ... sendemibirutus
  7. 7.
    fena frikik vururdu. *
    ... narsist anarsist
  8. 8.
    malesef anneleridir zira sövülen hocalar onlara olan sövgülerle daima hatırlanır ve anılırlar.
    ... der ve sahneyi terkeder
  9. 9.
    paraya kafayı takan hocaların bırakmakta ısrarları ve o özellikleriyle bir bütün olmaları.
    ... mbcr
  10. 10.
    nev i şahsına münhasır olmaları.*
    ... daga kusen tavsan