1. 8997.
  Pardon;

  Kerttirtmeyin bana beşiğinizi. Komşuda bi herif doğdu diye senin onla evlenmen gerekmez. Sapıklığın alemi yok!. Ayrıca ben kahvede herkese Asuman benimki demişim artık. Ağızdan çıkmış bi laf var ortada!
  ... arkeles
 2. 8998.
  i Shot Marvin in the Face - Pulp Fiction
  Royale With Cheese - Pulp Fiction
  i'm sorry. i couldn't resist - Django Unchained
  Umut iyi bir şeydir ve iyi şeyler asla ölmez - The Shawshank Redemption
  Yarız bizde örümcekler ve vizigotlar giremez yazalım diymi? Vizigotlardan bıktım artık. La Vite e Bella (Life is Beautiful)
  -1 ... ride the lightning
 3. 8999.
  Cem yılmaz Vizontele ''Zeki Müren de bizi görecek mi?
  -1 ... karinsan
 4. 9000.
  No parents should have to bury their child.
  -1 ... baba kreyzi
 5. 9001.
  “ihanet haa. Demek sen benim yaptıklarıma ihanet diyorsun ha? Peki, iyi öyle olsun. Şimdi ben sana şöyle desem; ben bunları yaptım, çünkü âşıktım ben, yani vurulmuştum, ölüyordum aşkımdan. Bunun üzerine kim bana ne diyebilir ha? ihanet mi? Aşkım için yaptım ulann! Ahlaksızlık mı? Evet yaptım. Ben en yakın arkadaşımı seni jandarmaya ihbar etmiş adamım. Sen yapabilir miydin benim yaptığımı? Haaa? En sevgili arkadaşına ihanet edebilir miydin? Onu jandarmaya ihbar edebilir miydin? Arkadaşının altınlarını çalabilir miydin? O altınlarla arkadaşının sevdiği kadını anasından babasından satın alabilir miydin? Arkadaşını ölüme gönderebilir miydin? Ama ben yaptım. Aşkım için… Şimdi söyle bana; hangimizin aşkı Keje’ye daha büyük haa? Hangimizin? Hangimiz Keje için böyle büyük bir günaha girmeyi göze alabildik? Ben bu aşk için cehennemde yanmaya hazırım. Ya sen?”

  (Eşkiya)
  1 ... romendiyojenyus