bugün

lily: gidiyor musun?
robin: evet. yarın yoğun bir gün olacak, biraz uyumam gerek.
lily: hayır, gidemezsin. bu önemli bir an. bu daireye veda ediyoruz. bütün ekip burada olmalı.
robin: ekip mi? ekip benim için kimlerden oluşuyor biliyor musun lily? benim için ekip şu; bu ekip, üçüncü çocukları doğacak olan ve artık hiç görüşmediğim evli bir çiftten, gözümün önünde kaşar polislere asılan eski kocamdan ve belki de hayatımı onunla birleştirmem gerekirdi dediğim, çocuğunun güzel annesiyle birlikte olan adamdan oluşuyor.
lily: ne olacak peki? her şey bitti mi yani? tüm arkadaşlığımız bitti mi?
robin: hayır. hayır, elbette bitmedi. her zaman arkadaş kalacağız ama hiçbir zaman eskisi gibi olmayacak. olamaz. ama bunun üzücü bir şey olması gerekmez. hepimizin hayatında bir sürü muhteşem şey yaşanıyor şu an. ne kadar şükretsek az kalacak şeyler. ama beşimizin genç ve aptal zamanlarımızda mclaren’s’ta takılması onlardan biri değil. gitmem gerek. iyi geceler lily.
lily: iyi geceler.

how i met your mother
-ismail abi.
+ Abim.
- Leyla gitti abi.

(bkz: leyla ile mecnun)
(bkz: yengeye elif dedin usta)
https://youtu.be/OFDm3bDnIY0
Sevgi ve nefret arasında ne kadar ince bir çizgi var degil mi baba..
Öyle bir geçer zaman ki.
-o zaman git konuş onlara . ramiz karaeski emaneti olan bu şehr-i istanbulu geri alacakmış de. de onlara tamam mı ?
doruğu öp benim için (bkz: aşk-ı memnu)
öpeyim teyzecim yumuşak yumuşak.

görsel
-barıştık mı..
-çocuklar küser bihter büyükler yaralanır..iyileşmesi de biraz zaman alır.

cümleye bak kahroldum.
Beni benii bihterini...
alim: ece gitti ne yapacağım ben şimdi.
alim'in öğretmeni deniz: hadi tamam, sil şu gözünü kalk, aşık olacak kadar büyümüşsün ayrılığın acısına katlanacak kadar da büyümüş olmalısın. " süper baba".
Olay yerine yakınız Aylin.
there is one way to become a champion. never fuck'in lose.

gannicus.
yetismiyor sana sesim, bekliyorum gelmiyorsun
kurtlar vadisinden:
(bkz: yengeye elif dedin usta)
Ezel den;
Cengiz ezele diyor; söyle hangimiz daha çok sevdi. Sen aşkın için en yakın arkadaşını satarmısin, ben sattım.
"Her insan, dünyaya geldiğinde kalbinde siyah bir leke vardır derler. Hayattaki amacını bulunca o leke kaybolur gidermiş." (Şahsiyet, 2018)
Size şimdi yusuf Miroğlu yasalarını bildiriyorum...

Diyor reis ve ortalık beş dakika suspus oluyor. En azından bizim evde öyleydi.
görsel
Tell Jesus the bitch is back.
https://www.google.com/ur...Vaw1NT1XLV5zUBNH1l8Pzs9nI
-sevim koş, katil geldi.
-ismail abi!!
-Hooopp?
+ Beni şimdi uğruna terk edip gittiğin kadın kim ?

- Ah... Dünyalar güzeli bir kadın... Ama o da senin gibi; zehirli. Senin gibi mahvedecek beni.

+ Aşık mı sana ?

- Tabi ki hayır
görsel
görsel