bugün

laaan paşa ya selam verilmez mi laan ........ nasıl bir adamsın silahını aldık gene durmadın bölüğün anasını .....
(bkz: yaran komutan replikleri)
siktiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiz.bölüğün anasını siktiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiz.
çavuşşşşşşşşşşşşşşşşş Seni okutan o hocanın ben ta mına koyyum lan.
hertarafınız nöbet tutsa nolur mna goyyım la nelurr..
siktiğimin bölüğünde, siktiğimin hedefine, siktiğimin atışını yapamayan adam var amugağoym, sikicem bu bölüğü yhaaa, sikicem sikiceem..
Fatihten kalan yarım sarabı ıctım mı, catara putara top seslerı sılah seslerı.

Kenan komutan.
Nizamiye kapisindan son kez ciktigim anda siktir ettigim ve bir daha aklima bile getirmedigim sozlerdir.

Genelde hepsi boştur ve kufur icerir.
ordular ilk hedefiniz akdenizdir ileridir. mustafa kemal atatürk tarafından söylenmiştir.
hatırladığım kadarıyla ''ulan 3 dane mermi atacaksınız hepi topu ne heycan yaptınız sanki uzaya mekik göndereceksiniz .
Komutan logar bir cisim yaklaşıyor efendim.
Bölük çök, S4ler kalk sözüdür. Her öğlen işmatimasında duymaktan gına geldi amk.
uyursan ölürsün.
Ne diyon lan yarrahh.
Eğer ki alkol kullanır, night cluba giderseniz sizi yaş sopayla döverim.
hadi banyo açıldı, gidin çavuşu tokatlayın. Ama bir birinizi zikmeyin haaaaa.
Uc sene sonra gidip duyunca entry olarak girerim usta.
oğlum bakııın, bana mübarek kandil günü küfrettirmeyin lan aq çocukları!
ıstıraaat et!
Bu kaskı niye kırdırdır lan, devletin malı bu puşt, adamlar taş attıysa eğilseydin,kaçsaydın ya!
-nasılsın asker? -iyiyim hocam -hocam mı? sen az böyle gelsene !
Tabura yeni gelen yüzbaşı: YZB
ben: Ben

Mission: beytüşşebap merkezden hareketle-faraşin yaylası ocak tepe ve civarında AT faaliyetleri.

Olayın gerçekleştiği yer ve zaman: Atatürk burnu tabir edilen tepenin yaklaşık 1.5 km kadar güney doğusunda bir patika.

Olayın gerçekleştiği zaman: gece intikali, saat 02:30 civarlarında verilen bir mola.

yzb: emre, daha çok var mı?

ben: komutanım, aşağı yukarı 4-5 saatlik yol daha var ama önce bir sırta tırmanacağız orası baya dik yoracak biraz.

yzb: sırtı geçince kolay diyorsun

ben: şey komutanım, orası da yine aşırı dik kontrollü inmek lazım, personelden ya da katırlardan biri yuvarlanabilir.

YZ: "lan bir kerede ağzından iyi bir şey çıksın amk"

evet aynen böyle demişti.
Sakın bir çiviyi küçümseme. Bir çivi bir nalı, nal bir atı, at bir komutanı, komutan bir orduyu, ordu koca bir ülkeyi kurtarır.

çingiz han/
2 hafta izne gittim bölüğün anasını sikmişsiniz. Teymene bak Teymene taşaklarına beton yetmez senin gibi Teymenin amına koyim.
güncel Önemli Başlıklar