1. 1.
  ünlü erkeklerin genelev maceraları

  ilk cinsel deneyimini Karaköy'de genelevde yaşadığını söyleyen Kaya Çilingiroğlu'nun başlattığının sandığım maceralardır.

  Mehmet Ali Erbil
  "Abim beni 14 yaşındayken özel bir yere götürmüştü. Deneyimli bir kadın tarafından milli olmuştum **. Ağabeyimin yanında arkadaşları da vardı **. Benden sonuç bekleniyor; ama olayın stresiyle zevk alamadım* *. iğrenç bir deneyimdi!"

  Alişan
  "Ben 30 yaşındayım. 40'lı yaşlarındaki insanlar gençlik döneminde Karaköy'e gidiyormuş. Ben bir kere gittim*. 'Aynalı Tahir' dizisinde böyle bir sahne olacaktı *. Yapımcılar bana git Karaköy'de gözlem yap dediler **. Gittim, gezdim * *. Orada hiç de erotik bir ortam yoktu * *. Ticarethane gibiydi * *. insanlar belli bir ücret ödüyor, karşılığında da hizmet alıyor * *. Oradaki kadınlar bu işi zevk için değil ekmek parası için yapıyor *. Bu yüzden onlara da saygı duyuyorum *."

  Burhan Öçal
  "Nasıl yani? Bütün Türk erkekleri, Karaköy'e mi uğramış? Ben askerliğimi yaptıktan sonra New York'a gittiğim için Karaköy'e uğramak nasip olmadı! Askerliğimi de istanbul dışında yaptım. New York'ta Soho diye sokak vardır. Ben gittiğimde maalesef Soho da normale dönmüştü. Karaköy'e gitmek de nasip olmadı..."*

  Bedri Baykam
  "Bizim yaş grubumuz için bu geçerli. Şimdi gençler cinselliklerini rahatça yaşayabiliyor. Ben de ilk cinsel deneyimimi bir randevuevinde yaşamıştım. Zaten bu konuya kitabımda da yer vermiştim."
  1 ... aby
 2. 2.
  ah alişan vah alişan. doğru alişan olduktan sonra birkez gitmiştir ama serkan ken çok gitmiştir...
  1 -1 ... city walk