1. 1.
  yok canım uyuyorlar olamaz hepsi ayakta.yediği kazıklardan dolayı hayata daha bi manalı bakıyor onlar simdi.
  onlar haksız asılan yas gruplarıyla yatıp kalkıyor cünkü o zaman ki zihniyetle şimdi ki zihniyetin değişmediğini göreceksiniz.biz gencler hala kahrolsun amerika diye bağırırken.bir zamanlar darağacının altında ki sandalyeye vuranlarla aynı kafayı paylaşan insanlar sardı etrafımızı.
  düşünmeden yasıyoruz uyumak mı diye sorarsan evet uyumanın en kötüsü kalkmamak herkes acısından iyidir insanlara karaktersizliğimizi göstermeyiz hiç olmazsa.
  yanı basımızda milyonlarca insan var evlerinde tezek yakan düşünüyormuyuz.yoookk düşünürsek bizde onlardan oluruz yasımızda küçük hem bi de üniversiteliyiz.aman aman sokakta adın cıkar bak gitti oralara kominist olmuş gelmiş.anlayammazlar bizim üniversitede değil bunları yasamak için aynı kafamızda insanlarla beraber yasamak istediğimizi.
  72 döneminin üniversiteleri yaptıkları şeyler için mezarda geri kalanı da kontrgerilla biz bunu yasamak istemiyoruz belki de korkuyoruz çünkü, düşünmüyoruz 250000 insan bu canakkaleyi niye almaya calışırken üzerine mermiler yağmur gibi yağacağını bildiği halde hepsini denize döktü hiç uyumadan.
  evet devam edin küçücük beyinlerinizle her yeşil giyeni kominist her mavi giyeni gestapo zannetmeye.uyurken güzel göremeyeceğiniz için 20-30 seneye kapımıza dayanan akp askeriyle burun buruna geldiğimizi de anlayacaksınız.
  ... susarsam konusmam