1. 1.
  http://uncyclopedia.org/wiki/turkey linkinde türkiye'ye hakaret edilmektedir.
  3 -13 ... tholga
 2. 2.
  başkent olarak adana'yı gösterecek kadar i.q * seviyesi olan acınası ezik bünyeli wiki saçmalığı.
  3 -5 ... kemik koleksiyoncusu
 3. 3.
  (bkz: madalyasından vazgecmek isteyen gazi)*
  2 ... manyach
 4. 4.
  üzerinde 75 milyon insan yaşayan bir ülkenin bayrağını pacman ile özdeşleştiren ancak, o bayrak için kan alıp kan verildiğini bilmeyecek kadar zavallı insanların komik olma adına yaptıkları haraket.
  1 -9 ... kemik koleksiyoncusu
 5. 5.
  ciddiye alınmaması gereken bir klon site . wiki ilemi dalga geçiyolar türkiye ilemi pek anlaşılamıyor ama . denyolar milli marş bölümüne "itikbal marşı " yazmış .
  1 ... cabbar
 6. 6.
  kıçına kendi ülkesinin bayrağını don olarak giyen ülkelerle bizim ülkemizin karşılaştırılmaması gereken , terbiye gereği sadece salak diyebildiğim sitenin saçmalığı.
  2 -8 ... kemik koleksiyoncusu
 7. 7.
  almanya bayrağını da bizim bayrakla birleştirmiş bu eylemi yapan site. şahsen yüzümde tebessüm oluşturdu yazılanlar. iyidir iyi...

  aynı sitedeki almanya bölümü için;

  http://uncyclopedia.org/wiki/Germany
  2 -1 ... redwinemania
 8. 8.
  içeriğine bakıldığında tüm ülkelerle kendi çapında dalga geçen bir sitenin yaptığı davranış. ha komik mi? ben güldüm vallaha...

  (bkz: Islamic Republic of Germany)*
  4 -1 ... fewzi1907
 9. 9.
  bizim dilimizde de mısır diye bir ülke vardır. bizim aramızdan nasıl bu konuda salakça espiriler yapılıyorsa yurtdışında da bizim hakkımızda böyle espiriler yapılmaktadır.

  tüm içeriğe bakın ondan sonra konuşalım. ayrıca bütün ülkelere bir kulp takılmıştır. almanlara resmen aptal denmektedir. geyik amaçlı yapılmış bir siteyi lütfen fazla abartmayalım, ağır bir hakaret göremedim ben.
  3 ... fewzi1907
 10. 10.
  bize hayvan değil hindi demişlerdir bu eylemle birlikte. tabii ki kimse "ahahaha hindi puhahah ve hatta zuhahaha" şeklinde gülmemiştir. ama bu mevzuyu aşmamız lazım artık. tüm ülkeler düşünüldüğünde genel olarak komik şeyler yazmışlar kendi "yetenek"lerine göre. niye almanlar "lağn bize müslüman dediğ" diye çemkirmiyorlar ki? (bilmiyorum ama çemkirmiyorlardır sanırım) hem bak david beckham da bizden biriymiş. hindi beckham, gulu gulu gulu.
  3 -2 ... redwinemania