bugün

Mobildeyken insana daha cok koyan bir durumdur.
üzerine gidilerek yenilebilecek eylem. *
Mezun olup da iş arayanların değil, kusursuz bir insan olmasına -iki ya da üç tane dil, tecrübe, askerlik, muhteşem dış görünüş, sosyal beceri, yetenek, başarı, en iyi okullardan mezun olmak, sertifikalar, kıllar, tüyler filan- hatta 5. peygamberliğini ilan ettikten sonra buna rağmen işinden kovulan insan-ı kamillerden başka diğer insanların havasını alacağı sitedir.
şahsımca sözlük formatına aykırıdır, çünkü burası sohbet platformu değil, forum hiç değil. aynı zamanda gereksizdir, çünkü bu yazıları okuyacak herkese msn arkadaşı muamelesi yapmaktır bir nevi.
tam anlamıyla hayata dair iç burkan detaylardandır. çok üzülüyorum sözlük. niye böyle yapıyor bu insanlar?
(bkz: sözlük yazarı tipi mutsuzluk tanımları)
(bkz: #5601568)
(bkz: bunu bana neden yapıyorsunki)
(bkz: yaratıcı başlıklar)
gene mi swh dememize neden olan, ayrıca bir çok yazarı dumur eden olay.
entryden tiksinme sebebi.

(bkz: swh/#7116691)
(#6529737)
(bkz: hayal kırıklığı)*
insanı kahreden, hüzünlerden hüzün beğendiren saçma olay. yapmayın kardeşim, güleceksek zaten güleriz. gülmüyorsak da zorla mı yani? bir de istatistiğe dökersek belki üç yıl sadece swh bakınızlarına bakmış insanlar var.

hiç yakıştıramıyorum sizin gibi efendi çocuklara. cık cık.
çoğu kasten yapılmaz bu swh gizli bakınızlarının. alışkanlıktan sözün sonuna (: konur (normal haliyle tabi, "iki nokta üst üste" önce sonra "parantez") sözlük bunu otomatik olarak * haline çevirir. yazan kişi kasten gizlemez, insanların siniriyle oynamaz akşam akşam, bir dereceye kadar masumdur *

sözün sonunda nokta yoksa bu smiley bir nevi noktalama işareti olarak konmuştur, sözlük de giz yapıp saklamıştır, budur *
- umut gel lan bi
+noldu lan?
- gel bişeye bakcaz.bi saniye.hıh tamam
+ne var olum burda bu neki?
- tamam siktir git.yine swh çıktı.
çaylak olan bir yazarımız swh nin anlamını bilmiyorsa daha da bir dumur olacaktır.
insanda tiksintiye neden olan durum.
(bkz: sozluk maldan gecilmiyor azizim)**
kola kapağından tekrar dene çıkması gibi bir şey.
güncel Önemli Başlıklar