bugün

Çürük fındık yemek.
ısıcak çorum leblebisiyle dudak yakmak.
imam bayıldı yapmak için alınan patlicanları yanlışlıkla buzluğa koyup orada unutmak,ertesi akşam bir hevesle eve gelmek patlicanları buzlukta olduğunu unutmak dolabı açınca acı gerçek ile karşılaşmak ve de kütük gibi olan patlicanlara hüzünlü şekilde bakıp imam bayıldı hayalimin suyun diplerine doğru gitmesi.
Şarj aletini bulmak için elde telefonla dolaşırken eldeki telefonu da kaybetmek.

Hep başıma geliyor. Bir yere birakiveriyorum oda oda gezerken. Sonra da 15 dakika telefon arıyorum.
sandalyede uyumak. bir de sandalye tekerlekliyse... off bunaldım yemin ediyorum. içim daraldı. kayar o sandalye. durmaz bir yerde. kafanı masaya koyarsın rahat edemezsin.
Geçici görevle mesai harcadığın şubede bırak masa koltuk konforunu, oturacak doğru düzgün sandalye bulamamak, bulduğun sandalye ve türevlerinde ayağın yere değmemek.
Sokağa terlikle ya da bez ayakkabıyla çıktığınızda yağmur yağması.
kahvaltı için gittiğiniz misafirlikte, en sevdiğiniz kahvaltılığın masanın diğer ucunda olması ve onu isteyememek.
kuruduğunu düşündüğünüz kıyafetin askılıktan alınıp giyildikten sonra tam olarak kurumadığını anlamak :/
çorapla ıslak zemine basmak.
Tam uykuya dalacakken çişin gelmesi.
sessiz sandığınız ossurun sesli çıkması.
kaldı mı o mutsuzluk.
mevlanaya bağlayıp ne olursan ol öpüş diyen kızın size vermemesi.
127 nin 9 tam bölünecekmiş görünüp bölünmemesi.
güzel bir kadınla video chat yaparken internet bağlantısının kesilmesidir.
Bu başlıktaki son entrynin üç sene önce yazılmış olduğunu görmek suretiyle yaşlandığımı fark etmek. Şimdiki gençler bilmiyor azizim böyle şeyleri, hiç sahip çıkmıyorlar değerlerimize.