bugün

enteresan bir erkek kardeşi vardır.
Yüzüne son yaptırdıklarından sonra anca radyodan yada perde arkasından falan dinlenir. Ne güzel kadındı oysa.
babası Gündüz Akyürek vefat etmiş.

https://www.hurriyet.com....rekin-baba-acisi-41718787
kızı ile;

görsel
görsel
cırtlak sesine katlanamadığım kadın!
Geçirdiği estetik operasyonlar ile bildiğin canavara dönmüş.
Ne kadar hoş bir kadındı oysa.
Doğallığın ısrarla zorlayan kadın, o zorladıkca aynalara küseceği kadın olarak level atlayacak.
yeter artık angelinaya benzedin tamam tamam yeter ! estetik yapma artık !
samimiyetsizdir,
çok iyi. fazla iyi. her bakımdan.
trt televizyonlarına çıkmayı hakedecek ne yaptı diye düşündüğüm şahsiyettir.

dalga geçmek gibi olmasın da testere kuklasına benziyor karı lan. sesinin güzel olmadığı gerçeğine hiç değinmeyeceğim.
bir insan güzelleşebilmek için nasıl bu kadar çirkinleşebilir sorusunun cevabıdır.
Fazla kusursuz bi ses.

Amator bir yorumcu olarak sinir bozucu gercekten.
Görüntüsüyle korkutan, mute tuşunu aşındıran sese sahip android-reptillian stayla bir tip.
kalamış şarkısını bülbül gibi şakıyan kadındır.
neşet ertaş'a ait " cahildim dünya'nın rengine kandım " parçasını gayet duygusal okuyan ses sanatçımız.

http://www.youtube.com/watch?v=NH_6zQmB6AE&feature=related
soğuk odaları makamında söyleyebilen tek sanatçıdır.
şu an kibariyeyle kanaltürkte indim havuz başına söyleyen acınası tsm sanarçısıdır.
o eski halinden eser yok şimdi. ilk çıkmaya başladığı yıllarda süper ötesi güzel bir kadındı ama orasıyla burasıyla oynattıra oynattıra maymuna döndü, aptal.
tsm den daha çok arabeks tarzında söyleyen şarkıcı. artık türkiye de çok tsmci çıkmadığı için tsmci olarak bazıları bağrına basmıştır.
tiz sesli tsm sanatçısıdır kendileri.bazı şarkıları iyi söylemesine rağmen bazılarının da içine eder.
türk sanat müziğinin en kötü müzisyenidir.ya fizikten yada torpilden buralara geldiğine inanıyorum.müzikal yönden berbat ötesi olduğu için; lerzan mutlu, beyaz show, avrupada 7 gün gibi popüler programlarla ayakta kalma mücadelesi veriyor. Onlar da olmasa, tarlabaşının arka sokaklarında ki meyhanelerde felan söyler. türk sanat müziği dinleme yetisine sahip hiç bir kulak bu kadına tahamül edemez. Etmemeli! Sesi için; iyi değil, eh işte, normal, vasat, iş yok gibi tabirler kullanmak doğru değildir.Ses kalitesini anlatan en iyi cümle, ''kulak tırmalıyıcı''dır. banu alkan'ın neremi'si bile umut akyüreğin rezil ettiği türk sanat müziği yorumlarının yanında mozart'ın sihirli flüt üvertürü gibi kalır.
tsm eserlerini söyleyip hiç etmesin diye gözünün içine baktığımız kadın. opera var, pop var farklı alanlar dene be ablacığım senin ne işin var tsm ile !
angelina jolie ile alakası yoktur. zaten angeline diye övülen kadın gibi türkiyede 500.000 kadar güzel kadın vardır. onu geçelim. bu kadının akrabası, arkadaşı değilim baştan söyleyeyim. yaşım genç, o yüzden türk sanat musikisine alakam da pek yok. ama kadının sesi güzel kardeşim. canlı konserini izleme fırsatı da bulabildim akçay'da. 2metre önümde olduğu için sesiyle beraber tipine de çokça bakma fırsatı bulabildim. gayet hoş bir bayan. tipi gayet güzel. gayet de samimi bir bayan, herkesin içine girdi, herkesle fotoğraf çektirdi, herkesi öptü, sarıldı diyebilirim, tabii isteyen kişiler arasından. biraz klayve üzerinden fazlaca atıyoruz gibime geldi. sesi, yorumu oldukça etkilyeci ve kuvvetli bir şarkıcımız.
(bkz: bıçak altına yatmak)