bugün

ambulans sireni gibi ses sahip olan tsm şarkıcısı hanım.
dobra dobra programına konuk olma gafletinde bulunmuştur, yazık etmiştir.
geçen sene doğurmuş, çok acayip bir sese sahip sanatçı.
tsm camiasının da pek sevmediği kıllık müessesinde hüner coşkuner le yarışacak kıvama gelmiş olan şarkıcı.
keşfedildikten sonra şımarmış ve böylece ne yaptığını bilmez hale gelmiştir.
türk sanat müziğine getirdiği arabesk tarzı daha doğrusu ferdi tayfur tarzı söyleyiş tarzıyla ünlenen hiçbir zaman türk sanat müziği icra edemeyecek olan hanım kişisi..
(bkz: ferdi tayfur tarzı şarkı söylemek)
yapmacığın önde gideni.
buzda dans 2 yarışmasına katılacak olan türk sanat müziği sanatçısı.
türk sanat müziğini gerçekten layıkıyla yorumlayan bülbül sesli şarkıcı.
gülü susuz seni aşksız bırakmam yorumu ile insana bir kilo rakı içirtebilitesi vardır, üzer...
tiz ve kötü sesli kadın şarkıcı. * *
kuş sesi çıkartabilmektedir. dinle sanki bülbül...o kadar yani...
angelina jolie ile benzerliği dikkat çeken sanatçı.
katıldığı bir program sırasında sütü gelen şarkıcı.
angelina jolie'ye benzemeye çalışan ses rengi ve tavırları itici kadın.
trt'den 'sepetlenmiştir' bu hanım. olayın şahidi asker arkadaşım idi. vallahi, sevgili sözlük...
(bkz: muhteşem ses)
samimiyetsiz kişilik.
biraz daha açılırsa yüregi bizzat çıplak gözle görecegimiz aslında assolist olan ama, böyle degilmiş gibi davranmaya çalışan, pop müzik sanatçıları tipinde kıyafetlerle, müzigini degil knedisini popüler yapan kadın şarkıcı.
korkunç sese sahip ve son zamanlarda angelina jolie ye feci takan kişidir.
geçirdiği estetik operasyonardan sonra konuşurken karşısındakini gülme krizine sokabilecek sanatçı, çakma angelina jolie. çakma dediysek yüz ya da fiziksel olarak benzediklerinden değil; saç-makyaj-kıyafet modeli ve renginden dolayı birebir izinden gittiği için. yazık etmiş sanki önceki haline.
birçok insana itici gelen bir sese sahip sanatçı. ve fakat tiz ses tonu diye bir derece mevcutsa türkiye'deki en iyi karşılığı bu hanımın sesidir.

o dudaklar bülbülleşiyor'un kendisinden dinlenmesi farzdır.
sevilen komedi dizisi kaynanalardaki tijen karakterinin etkisinden de olsa gerek yurdum insanına göre itici gelen bir ses rengine sahip olan sanatçı.
(bkz: yitirmişim ben gülümü)
http://www.trdinle.com/Yi...isim_Ben_Gulumu-7299.html
kasedini almışlığım vardır. utanıyorum kendimden.

ama o zaman ne bileyim iyi gelmişti bana. ama, ama... böhühüh

(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)
(bkz: bıçak altına yatmak)