bugün

mesela ben ne siyaseti, nede toplumsal meseleleri umursamıyorum.
kendi halinde hayatın gerçek, soyut, düz, sakin, huzurlu tarafını yaşıyorum.
varolmak, yaşamak, ve hayattan keyif almak istiyorum.
ve sadece mutlu edici iç açıcı şeyleri önemsiyorum. kafam rahat böyle.
bu hale geldiğim için teşekkürler arkadaşlar.
sadece küçük çocukları, evcil hayvanları ve iyi kalplileri önemsiyorum.

gerisi bir dirhem bile sikimde değil.

dışarıdan sapık gibi görünüyomuşum, tanıyana kadar öyle hissettiriyormuşum.
e hissedin.
sikimde değil.

evet.
Her ne kadar insanlara "umursama salla gitsin" desem de başta kendimin başaramadığı şeydir efendim. Hiçbir şeyi umursamayan insanlara gıpta ederim.
Keşke olabilsem dediğim her şeyi kafaya takıyorum be sözlük.
Olmak istediğim ama içten içe kendimi kemirip durduğum, kontrol manyaklığımın da engel olduğu şey, ama garip şekilde dışarıdan umursamaz görünüyorum.
yaşlanmayı geciktiren güzel unsurdur. ama fazlası zararlı tabii.
-elini yıkadın mı?
-işten çıkmadan yıkadım zaten çok dolaşmadım metrobüse binip geldim..
Etrafını yorar, kendi ömrü uzar.
görsel

Ne gözleri ne de sözleri..
Canım yanarken,
Tek kelime edemezken,
Umursamaz ki beni,
Reddettiği bir hiçi..

Özgeçimsiz hayat..
Bir türlü başaramadığım eylem. Hatta fazlasıyla takıntılıyım. Oysa ki iş olacağına varıyor.
Burada da herkes umursamaz dunya sikinde olmayan insanlar zaten.
“sadece değeceğini düşündüğün insana gerçek seni tanıtmak” olarak değiştiriyorum. bunun dışında umursamaz olmak en doğrusudur. ha umursamazlık her şeye kayıtsız kalmakta değil hani, arada bi çizgi var. ben ne kadar söylesem boş kendi kendinize bulmanız gerekiyor. yapı gereği zaten bencil varlıklarız o yüzden çokta şaapmayın.
Genelde feci şekilde ölürler.
Her şeyi çok umursamak gibi rahatsız edicidir.
Hafiften balataları sıyırmış olmayı gerektiren hadise.
Duygusu, düşüncesi normal, toplumsallaşmış, sosyalleşmiş insanın bunu başarabilme ihtimali çok zayıf.
Dili söylese de, yüreği söylemez.

Bir de bu tiplere, dert anlatılmaz aga!
Git derdini denize, anlat, kedilere anlat, saksıdaki fesleğene, börülceye filan anlat, çok daha iyi.
Mabadıyla dinler ve bunu hissettirir zaten kerkenes!
umursamaz olmak aslında o kadar güzel bir şey de değildir.
bazen farkında olmadan sevdiğiniz bir kişiyi bile üzebiliyorsunuz hem de kalbini de kırabiliyorsunuz.
ben umursamaz bir insan olduğumdan kaç kişiyi bilmeden istemeden ağlattım. ama boş insanları umursamamak en iyisi oluyor genellikle.
Son 2 aydır yaptığım şey. Takmayacaksın hiçbişeyi hayat o zaman güzelleşiyormuş.
eroinin karakteristik versiyonu feci zevk verir.
Ogrenmeye calistigim... zaman zamanda basarili oldugum durum.
öyle görünürüm de işte değilim kimse de anlamaz öyle olmadığımı. keşke öyle olsaydım.
Bazıları için mutluluk nedenidir.
eğer sürekli darbe yediyseniz, çok umursamaktan ötürü artık bir şeylerden sıkıldıysanız hayat sizi yavaş yavaş kıvama getiriyor. ufak ufak değiştiğinizi hissediyorsunuz. ve sonunda salmış bir karaktere dönüşüyorsunuz. fazlası her şeyde olduğu gibi bunda da zarar. hayatı ciddiyete almamak demek ters düz olabilme tehlikesine girmektir. çünkü hayat affetmez hep belden aşağı vurur.
Umursamanın fayda getirmediğini görünce tercih edilen yaşama biçimi. Çok güzel bir his. Denize girince taşlı çakıllı bir bölge vardır sonrasında kumlu ayağa tatlı bir his veren o kısım gelir ya hani. O hissi verir işte umursamaz olmak.
Uzun süreli tavsiye edilmeyendir. Nitekim o akıntının sizi şelaleye sürükleme ihtimali de var. Banane amk diyorsan o da senin bileceğin iş tabi.
(bkz: sulalesi rahat olmak)
güncel Önemli Başlıklar