bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  hata yaklaşığı bir iş, bir oluş.
  2 -1 ... mandal
 2. 2.
  hırs yaparsın.
  dersin ki: '' bu kim ki beni takmıyor? var mı onun öyle bir lüksü? ''
  bu sevgili de olabilir, arkadaş da olabilir ya da işyerindeki biri de olabilir ama bizim verdiğimiz tepki her aynıdır. farkında olmadan onu umursadığımızı, onun istediği gibi davranarak üstüne gittiğimizi kestiremeyiz. o sessizce durup olan bitene kıkır gülerken sen cebelleşirsin içindeki şeytanla ama o seni gene takmıyordur, kendi kendini yer bitirirsin.!
  yapma böyle şeyler.! boşver, takıl kendi çapında di mi ama ? *
  2 ... hicbise
 3. 3.
  umursamamaya çalışmak da umursamaktır. ancak seni umursamadığını farketmediğin gün umursamıyorsun demektir.
  2 ... moltisanti
 4. 4.
  kısaca tek taraflı aşk.
  ... archytct
 5. 5.
  aslına bakılacak olursa gerizekalılığın daniskasıdır. bir bakarsın malum kişi, gitmiş ve yitmiş. aklını başına topla onun için bitmişsin. sen sürdürmeye devam edensin, böylesi saçma ve gereksiz... herkes kendi yoluna. al başını sen de git ve hiç arkana bakma. umursama, onun gibi yap. böyle yapınca daha bir değerli olursun sevgili milletinin (genel tanım) gözünde.
  2 ... viva la fidel
 6. 6.
  acı çekmekle eşdeğer olan durum.
  ... sultanveled
 7. 7.
  siz onu umursadığınız için o sizi umursamıyordur zaten. umursayacağınızdan hiç şüphesi yoktur çünkü, gayet rahattır. kendinden emindir. taviz vermişsinizdir.
  bir de umursamamayı deneyin bakalım ne oluyor o zaman.
  ... filozofil
 8. 8.
  Bu benim hayattaki sinavim galiba. Biri beni umursadiginda isik hizinda sogurken, umursamadiginda benim aklima takiliyor. Bu illetten nasil kurtulurum cok uzucu.
  5 -1 ... karelibattaniyemm
 9. 9.
  insana en çok yakışan şey. Boşuna göt kaldırmaya gerek yok.
  1 ... kapidan kovulan gitarist
 10. 10.
  muhtemelen gençlik hatasıdır. umursanmayı hak edenler yerine yanlış insanlara emek vererek ilk başta kendine haksızlık etmektir. belli bir yaştan sonra hayatın ne kadar kısa olduğunu anlayınca umursamayanlara gülüp geçerek yolunuza devam edersiniz.
  3 -1 ... chocolate cookie
kapat