1. 1.
  umumi bir hela bulunur, kapısı kapanmadığından bir arkadaştan dışarıda beklemesi ve kimseyi içeri sokmaması rica edilir. Umumi helamız alafranga tarzı olduğu için, üzerine oturulmak istenmez, bir kız için ayakta hacet gidermek de pek cazip değildir, nitekim içeride üzerine döşenebilecek de tuvalet kağıdı bulunmadığından üzerine çıkılır. işeme eylemine başlandığı sırada birden denge sağlanamaz ve dışarı doğru açılan kapıdan destek alınmak istenir ve oraya doğru uçulur. Arkada nöbet bekleyen arkadaş işin bittiğini sanıp artık kapıya abanmaktan vazgeçer ve kapının önünden çekilir. Çekilmesiyle birlikte, bütün isteği sadece tuvaletini yapmak olan zavallı kızcağız dışarı uçar bir vaziyette kendini kuyrukta bekleyen insanların arasında buluverir. O an tuvaletin içinde zaman kısa bir süre için durmuştur, herkes donakalmıştır, şoktan ilk kurtulan tabiki işi yarım kalan kızımızdır, hemen geri kaçarak yarım kalan işine devam etmeye çalışır, fakat dışarıdan gelen kopma sesleri buna pek de müsade etmez. Herkesin gittiğinden emin olunduktan sonra tuvaletten çıkılır ve bir daha asla ama asla kapısı bozuk olan bir tuvalete girmemek üzere tövbe edilir.
  11 -2 ... wunsch
 2. 2.
  sanki tanıdık geliyor dedirten olay * tuvalette birini ucarken gördünüz mü??? *
  1 ... kacak kelebek
 3. 3.
  Vurguya göre değişebilecek soru cümlesi yane tuvalet mi umumi yoksa macera mı sorusunu akla getirir.
  -1 ... narsil
 4. 4.
  tuvaletin hiçbir tarafında dokunmadan ihtiyacın giderilmesi bir örnek olabilir.
  ... denizci cakabey
 5. 5.
  günlerden bir gün pasifagresif ve wunsch* akşama kadar süren derslerinin ardından kendilerini bir an önce eve atmak için okuldan çıktılar, gün boyu iki taraf da hacetini gidermemişti, çünkü wunsch'un tuvalet fobisi vardı ve pasifagresif de nedense tutabileceğini düşünüyordu. Yolda yürürlerken ikisi de patlama noktasına geldiklerini aynı anda birbirlerine itiraf ettiler. Bir müddet kara kara düşündükten sonra,birden gözlerine genellikle okuldaki tikkylerin takıldığı asortik cafe* çarptı, saat de geç olduğundan ve boşu boşuna da para vermek istemediklerinden orada oturup birşey sipariş etmenin anlamsız olacağına karar verildi, doğruca cafe'ye girip garsonların 'buyrun hoşgeldiniz' vs. lafları arasında, onların gözlerinin içlerine baka baka tuvalete daldılar. iş tamamlandıktan sonra yine aynı garsonun kızgın bakışları eşliğinde oradan çıkarken bir de yüzsüz yüzsüz garsona 'iyi akşamlar' diledikten sonra oradan kaçarcasına uzaklaştılar..***
  3 ... wunsch
 6. 6.
  (bkz: helalimsin artık benim)
  2 ... angelina
 7. 7.
  bozuk sifonun duş etkisi yapması.
  ... cokmugerekli
 8. 8.
  içi boş diye girilen tuvalette adam olduğunu görmek. onun sizi görmemesi. görmemesini fırsat bilerek hacet gidermeye çalışmak. ancak adamın sizi görmesi ve kızması.
  2 ... arabaciarabayatasget
 9. 9.
  izmir terminalinde duvarda bokla yazılmış bok yazısına şahit olmak. *
  3 ... lirikadam
 10. 10.
  http://photos1.blogger.co...174/1600/polarbear2.0.jpg
  1 ... annabell lee