bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  terbiyesiz, utanmaz, düşüncesiz insanlardır efendim. hiç umurlarında değil, olanı var, olmayanı var değil mi? haksız mıyım?
  edıt-haklıyım.

  büdüt: başlık başıma kalmış bea. *
  16 -10 ... dusunenadam
 2. 2.
  çağı yakalamış, tabularını kırmış, kendilerine ve aşklarına güvenleri sonsuz olan ve isdeğim yerde aşkımı yaşarım diyen cifttir.

  1999 senesinde kız arkadaşımın elini tuttuğum için cafe sahibinden azar işitmiştim, neymiş efendim kamera varmış uzak durmamız gerekirmiş ayıpmış. geçin efendim bunları yıl 2007 olmuş, elin gavuru dediğin adam sana milyar dolar fark atmış, ne paran ne sözün dünyada geçmez olmuş, bırakın ülkenin %30 unu oluşturan 18-30 yaş arası gençliği özgürce yaşasınlar. bizleri sıkıştırdılar ayıp dediler günah dediler sonumuz ne oldu? karşımıza çıkan ilk insanla evlendik iki tane çocuk yaptık hangimiz mutluyuz? bırakın gençler mutluluğu deneyerek bulsunlar, hoş sizler bırakmasanızda genler sizi sallamıyo zaten. eskiden saygı vardı iki yaş büyüğümüze bile abi/abla derdik, şimdiki gençler on yaş büyüğüne bile adıyla hitap etmekte efendim, artık eski devirler kalmadı.
  Gençler diledikleri gibi özgürce yaşama hakları olduğunu fark ettiler, geri kafalı zihniyet geçmiş olsun. *

  edit: buna da eksi oy veren bi ibne çıktı ya daha ne diyeyim.
  39 -13 ... keshberfo
 3. 3.
  isteyenin istedigi gibi opusebildigi ulkelerde bir sorun yoktur. ama 3. dunya ulkelerinde bir linc ve masturbasyon nedenidir.
  19 -5 ... scurtel
 4. 4.
  hayır işlemektedirler aslen.-- başlığımızın var oluş sebebidir.--

  umuma kapalı yerde olsalardı sen onları görebilir miydin? tespit yapabilir miydin?
  hayır. yaya.
  4 -2 ... recall
 5. 5.
  bildiğin aşık çift. ama tabii öpüşmek ayıptır, günahtır, zinadır, topluma kötü örnek olmaktır. taksim'de sallandırılmalıdır bunları yapanlar. yada en iyisi allah'a havale etmek gerekir, allah cehenneminde cayıır cayır yakacaktır zaten bu kafirleri.

  edit: ironi, sayın okur. i-ro-ni.
  8 -3 ... sosyalpenguen
 6. 6.
  güzelim bahar günü,tatlı bir çift parkta el ele kolkola... ama bizim namus bekçileri rahat durur mu? gezintiye çıkmışlardır.. amaçları parktaki çifleri abazalıklarıyla rahatsız etmektir. olan vardır olmayan vardır..

  derken olan olur gözlerine bir çift takılır! öpüşüyorlardır! hemde parkta!! içlerinden birinden şu haykırış dağ olur ferman olur!

  - ahlaksızlaaaaaaaaaaaarrrrr !!

  ama bizimkinin haykırışı yetmez, yine sindirememiştir.içi şişer. beyinciğindeki küçük hücrecikler çalkalanıp durmaktadır! ahlak tehlikeye girmiştir namus gidiyordur!!

  ve yine dayanamaz mahvolur kendisine destekçi bulmak ihtiyacıyla şu başlığı açar.

  (bkz: umuma acik yerlerde dudak dudaga opusen ciftler)

  beyninde dayanamadığı diğer ahlaksızlıklar çalkalanır durur

  (bkz: like this)
  (# 2002962)
  6 -1 ... j butterfly
 7. 7.
  seriat ulkelerinde cezalari buyuktur.
  3 -2 ... scurtel
 8. 8.
  sokak ortasinda yiyisen ciftler olarak da bilinirler.
  2 -3 ... darklove
 9. 9.
  erkut abi nin eline verilmesi gereken 3 gun boyunca 24 saat opusuk tutulmali kamuya acik yerlerde 1 yil boyunca porno film seyretme cezasi verilmelidir.
  2 -2 ... scurtel
 10. 10.
  umuma acık yerlerde öpüşmeselerdi, bu başlıgın acılamayacagına sebep olacak kadar ilham kaynagı kişilerdir.
  ... mysterious
kapat