1. 1.
  akp'nin ileri demokrasisinin geldiği son noktalardan güzel bir örnektir.tabi ki orda o abimizin ağlayışlarını gördüğü halde hala ''seçim propagandası'' diyecek vicdansız şakirtler olacaktır.
  6 -1 ... un prophete
 2. 2.
  Bu videonun üstüne de ne yazık ki birçok yalan yanlış şey söylenecek tartışılacaktır. Gerçek olan o insandır, yaşadıklarıdır.
  ... ridiamatriel
 3. 3.
  Beyler akp yi desteklediğim pek söylenemez ama her fırsatta devlete bok atmayın polisin kendi özgür iradesidir bu, devlet polise işkence yap demiyor.yapan var yapmayan var, benim tanıdığım polisler en ufak olayda silahına sarılır kamu kimliğine bürünür korkudan o yüzden devlete laf atmaya gerek yok polisin kendinin yarattığı durumdur bu.
  2 -4 ... saim090
 4. 4.
  (bkz: işkenceye sıfır tolerans)

  işte canlı örneği amk!

  bu da dahil mi o koskocaman "sıfır"a?
  3 ... tahin ile pekmez
 5. 5.
  (bkz: ülkeyi sonsuza kadar akp yönetmelidir)
  1 ... nokta koydum bitti
 6. 6.
  onlar analarına söylemeseler bile biz o polislerin analarına selam söylüyoruz.
  2 ... dreamofrock
 7. 7.
  gerçekten bu arkadaş işkence gördüyse emin olun ki herkes acır. ama bana çok emin olamamakla beraber samimi gelmedi. dikkatli izlerseniz gözünden yaş süzülmediğini göreceksiniz. bilemeyiz ne yaptılar ne ettiler ama, şayet ortada bir işkence varsa şiddet varsa bunun kralını oradaki çevik kuvvet çocuklar görüyor değil mi. neden bu açıdan bakmaz ki kimse? sen polise taş atmak sopayla girişme hakkını nereden buluyorsun be adam. yine de gerçekse yazıktır geçmiş olsundur.

  edit: polis taşlamak hobisi olan arkadaşlar meydane indi. eksi vermek videoyu tekrar izlemekten kolay geliyor değil mi. adamın ağlayamadığını görmek zor geliyor değil mi.
  2 -8 ... letis
 8. 8.
  ''dikkatli izlerseniz gözünden yaş süzülmediğini görüceksiniz.'' hah. nasıl bir paranoyaklıktır bu? nasıl insanlıktan çıkmaktır? vahşete işkenceye göz yumabilmek için neler yaşamanız gerekiyor? bizimkinden ne kadar farklı bir hayatınız var ki? insan etiyle mi besleniyorsunuz? bu yaptığınız akp yi korumak mı? gidin hangi partiye oy veriyorsanız verin ama işkence karşında rol yapıyor yeaa diye bik bik bik ötmeyin.

  bundan önce ne yaptığını, hangi ideolojiyi sahiplendiğini bilmem hacı özkanın. orda koskocoman bir adam var arkadaşının omzunda ağlayan. kelimeleri toparlayamayan sesi titreyen ve yaşadıklarından utanan. utanması gereken o değil elbette. onu bu konuma getiren, cinsel tacize kadar varan işkenceler eden orospu çocuklarının utanması gerek. peki utanacaklar mı? tabiki hayır. videoyu izleyip izleyip taşak geçicekler belkide.

  --spoiler--
  “saçlarımdan çekilerek, sürüklenerek polis otosuna bindirildim. cam kenarına oturtulduk ve hepimizin yanına bir polis oturdu ve işkenceler böyle başladı. polisler bütün kadın arkadaşlara cinsel içerikli küfürler ederken cinsel taciz de uyguladılar. polis otolarının camlarının neden siyah olduğunu ve neden kırılmaz olduğunu anladım. siyah çünkü işkenceler görülmesin, kalın çünkü kafamızı vurduklarında kırılmasın.”
  --spoiler--

  onun gelmedi gözünden yaş, ama benimkinden geldi. ve içinde azıcık insani duyguları olan herkesten. bir ideolojinin parçası olmak cazip, fakat insanlığınızı da kaybetmeyin.
  5 ... oldu biz kalkalim
 9. 9.
  gece gece canımı yakmış gözümü doldurmuş videodur.bunu izleyip de içi yanmayan altında başka bir şey arayan varsa kusura bakmasın insanlığını yitirmiştir. bugün başbakanın ölen öğretmenin arkasından söyledikleri ve şimdi de bu video ülkenin nasıl bir faşizme nasıl bir karanlığa doğru sürüklendiğinin açık belirtisi. 2 g,n sonra seçim var ve maalese bu amına kodumun partisi yine seçilecek. ve kendilerinde ustalık dönemi olacak bu dönemde çok kanlar dökülecek çok sancılar çekilecek demedi demeyin.çünkü bu amına kodumun partisinin ve onun köpeği haline gelen polislerin ne dininin ne de vicdanının olduğu açık açık ortaya çıkmaya başladı.islamda ölünün arkasından atıp tutmak insanlara kin tutmak acı çektirmek yoktur.ama bu sözde müslüman orospu çocukları her türlü aşağılık pislik işleri yapmakta.göz göre göre de iktidara yürümekteler.işimiz çok zor.
  3 ... death greets me warm