1. 1.
  aklima hemen samet aybaba ve kadir akbulut'u getiren buyuk defans, ulvi futbolcu.
  1 ... camil
 2. 2.
  sen ne güzel defanstın ulvi abi dedirten futbolcu
  1 ... registerlater
 3. 3.
  elazığ doğumlu kazma kimse...
  tam karşısından kendisine doğru gelen hareketli topları ıskalaması ile meşhur futbolcu...
  beşiktaş'ın efsane isimlerinden...
  -1 ... ferrole
 4. 4.
  teknik olarak zayıf, fiziki yönü kuvvetli, yıllarca gökhan keskin'le beraber yoldaşlık etmiş, beşiktaş'ın durdurulamaz yıllarındaki stoperi.yüz hatları ve konuşma şekliyle sanki hep gizli bir hüznü barındıran, ekmeğine sonuna kadar saygılı istikrar abidesi. forma alındığında, arkasına yazdırılacak muhtemel isimlerden..
  ... salamander
 5. 5.
  sezona istanbulspor'un teknik direktörü olarak başlayan ancak takımının aldığı kötü sonuçlardan sonra saffet sancaklı tarafından işine son verilen taze teknik direktör. şu an işsizdir. delgado ile ricardinho yan yana oynayamaz antrenörlerindendir.
  2 ... fizikalibilitesice
 6. 6.
  beşiktaş formasını tam 15 yıl terletmiş efsane oyuncu..

  "efsane olmak için yetenek değil yürek, hırs ve aşk gereklidir" savının canlı kanıtıdır..
  ... luthor
 7. 7.
  babamın, ben henüz dünyaya gelmemişken beraber top koşturmuş olduğu efsane beşiktaşlı. 7-8 yaşlarımdayken ankara'daki cumhurbaşkanlığı kupası, ki tsyd kupası da olabilir, maçı sonrası tanışmışlığım, başımı okşamışlığı olan kişidir. çocukluğumun en mutlu günüydü tüm takımla tanışmıştım çok da rahat bir ortamda. yani tüm futbolcular bir masadaydı ve bana bakıyorlardı bende ehera diyip şaşkoloz şaşkoloz duruyordum. vay be...
  ... kobrullah
 8. 8.
  1 kez milli olmuştur. çok ilginç bir durumdur bu. beşiktaş'ın şampiyonluklar kazanan takımında direkt oynayan bir adam 15 yılda sadece 1 kez milli oluyor. beşiktaş'lı olduğu için herhalde.
  ... cyranox
 9. 9.
  15 yıl boyunca giydiği Beşiktaş formasıyla 406 lig maçında 11 gol attı. 5 lig şampiyonluğu, 3 Türkiye Kupası, 4 Cumhurbaşkanlığı Kupası, 1 Başbakanlık Kupası, 6 TSYD Kupası şampiyonluğu yaşamışlığı vardır.
  ... abdulhamit ll
 10. 10.
  1980-1995 arası tipik bjk memuru. o dönem öyle idi.
  1 -1 ... berkedede