1. 1.
    Her Türk'ün idrak etmesi gereken gerçek.

Türk ırkını ne allahülee diye iki büklüm olan arap sevdalıları, ne de Kürt sevici kızıl itler kurtarabilir. Türk ırkını yalnızca gerçek Türkçüler kurtarabilir.
    7 -9 ... belir noyan
  2. 2.
    (bkz: sus ve yalamaya devam et)
    1 -2 ... hepinizi sevmiyorum
  3. 3.
    (bkz: sakin ol liseli)
    4 ... usualsuspects
  4. 4.
    Dikkat edin ulusunuzun sonu olmasın o faşolar.
    1 -5 ... tdro
  5. 5.
    çok doğru, şiddetle katılıyorum. öyle bir ortam yaratıldı ki; suriyeliysen mazlum, kürtsen, ezilmiş, lazsan vs herhangi bir soya mensupsan kesinlikle haklısın ama öylesine dahi olsa bile türküm değinde, ırkçı, faşist, ruh hastasısın. böyle bir ortam yarattılar. çok üzücü. bu coğrafyada biz de isterdik hümanist olalım, ama ne mümkün.

bak, faşo demiş üstte bi tane keko. kesin ezilmiş bir kürttür,
    hiahahhahaa

edit: ezilmiş kardeşlerim, türküm dedim diye siz bana faşistlik mi yapıyonuz hayırdır? ben bi faşistlik seziyorum. neden bu kadar rahatsız oldunuz ki??
    5 -5 ... yikanmak istemeyen cocuk
  6. 6.
    önce modern çağda ırkçılıkla kurtulabilmiş bir ülke örneği vermek lazım.

afaki sallamakla olmuyor.
    2 ... kinamiyo takao
  7. 7.
    Yüzde yüz Türk olduğun gün cihan senindir!

Demiş Atsız Ata.
    1 -3 ... tengrininsonyalvaci
  8. 8.
    danga lock beyanı..

zamanında bu kurtuluş sanılan şeyler iç savaş benzeri bir şeyle karşı karşıya geldik..

ulusumuzun bir 20 yılının daha çalınması ve türkiye cumhuriyetinin kepenk kapatmasını hızlandıracak çözümdür..

buyrun başlayın.. bağa uyar.. olan avam kesime olacak yine..

nasıl şimdi elektrik, gaz faturası diye 16 sene sonunda ağlıyorsa bir takım mallar.. belki siz de bir şeyler için ağlarsınız gün geldiğinde.. hala mevcutsanız tabiisi
    -1 ... artificialhuman
  9. 9.
    beyaz türkler haricini keselim, kovalım.
    1 -1 ... timur cengiz hulagu
  10. 10.
    Bazı amına kodumun salaklarının kendi ulusunu bi bok sanıp diğer ırkları küçümseyerek olmasını istediği durumdur
    Siz gidin kımız içip at sikin amına kodumun embesilleri.
    1 -3 ... tdro